Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy lányt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, aki elhanyagoltam. Most feltört bennem egy érzés, mi lett volna ha. Szeretném megpróbálni vele, de félek, hogy nem állna velem szóba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon szép, aranyos, kedves lányt kb 1 éve. Nagyon sokat beszélgettünk, minden elmondott nekem, a véleményem kikérte, tényleg, szinten mindent.... És sikerült elrontanom ennél a lánynál. Nem mertem elhívni randira. Most feltört bennem egy érzés, úgy 6 hónap beszélgetés nélküli időszak után, hogy mi lett volna, ha elhívom. Mit gondoltok? Eljönne most randira? Ti elmennétek ilyen esetben? Hogy hívjam el? Mit mondjak neki?
2016. júl. 26. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy mit tenne a lány. Én az ő helyében elmennék, de ez én vagyok.

Viszont örökre bánni fogod, ha most sem próbálod meg.

Mégis mit veszíthetsz? Már eleve nem beszéltek. Ha nemet mond, vagy nem reagál, akkor is ugyanez lesz, ami most van.

Egy próbát megér!

Sok sikert!

2016. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem találkozott azóta nálad jobb képű pasival, akkor elmenne veled.
2016. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha felhívod, máris kiderül, hogy szóba áll-e veled. Az tök mindegy, hogy mi mit csinálnánk a helyében, azzal sokra nem fogsz menni. Az a lényeg, hogy ő mit csinál. Szerintem ne balfas..zkodj itt, hanem csörgesd meg. Ha kedves és udvariad vagy, akkor miért utasítana vissza egy kávét vagy ebédet?
2016. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!