Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek mit jelent a gyötrelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit jelent a gyötrelmes, fájdalmas szerelem? Volt ilyenben részed?

Figyelt kérdés

Priviben is megírhatjátok!


Mindenkinek zöld!



2016. júl. 21. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Borzasztóan odavoltam valakiért évekig, aki több száz km-re lakott tőlem, az például elég rossz volt.
2016. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Az össze frusztráló, reménytelen szerelem ilyen. Persze volt benne részem, másnak is volt benne része mellettem. Ezek egyoldalú dolgok általában, és az tehet róla, aki belekerül. Az embernek magának kell megerősödnie annyira, hogy elhatározza: nem szívatja magát tovább, tovább lép, és keres olyan szerelmet, ami nem fájdalmas, hanem szép és boldog.
2016. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudok senkihez annyira ragaszkodni, hogy ha nem működik akkor ne tudjak továbblépni. Ráadásul sok férfi van a világon és van mindenkinél jobb. Azzal csak magamnak ártok ha nem előre nézek.
2016. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem létezik csak jó és csak rossz szerelem. Mindig vannak jobb-rosszabb időszakok de ezek váltogatják egymást. Nincs olyan kapcsolat, ami elejétől a végéig problémamentes és csodálatos, ahogy olyan sincs, ami folyamatosan rossz. Hisz azt elkezdeni se szokták általában. Ezt nem kötekedésként írtam, tudom mire gondolsz kérdező, épp egy ilyen szakaszban vagyok én is. Egy hónapnyi csodálatos, felülmúlhatatlan boldogságot követ most egy nagyon rossz időszak, mert sajnos külföldre utazik a párom és a mindennapos találkozást felváltja most a havi 1 alkalom.

Tudom, vannak ennél ezerszer gyötrelmesebb dolgok is, de amikor két fülig szerelmes ember úgy megszokta már egymást, mint a levegővételt és most megkell szokniuk, hogy 4 hetente fogják látni egymást... nem egy leányálom, de az erős érzelmek remélhetőleg jó alapot fognak adni ennek az időszaknak.

Kérdező, ha gondolod írd le te is a helyzeted üzenetben. :)

2016. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyenben volt részem eddig. Alacsony, ronda férfiként soha nem viszonozta senki a szerelmemet.
2016. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az élet maga egy gyötrelmes, fájdalmas folyamat. Ráadásul mindig csak növekszik a fájdalom, nem csökken...
2016. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Voltak már nekem is kisebb nagyobb csalódásaim. Fájdalmas szerelmi kapcsolatban még nem volt részem hála égnek. Ha valami nem volt jó azt nem erőltettem én se soha. Én csak olyan kapcsolatban lennék,amiben boldog vagyok.Persze mindenhol vannak nehéz időszakok,amik mindig beárnyékolják kicsit,de aztán megint eloszlanak a felhők és így tovább. Ez szinte természetes is.Ahol többnyire csak szenvedés megy annak semmi értelme és inkább le kellene zárni.Ha gyötrődtem is néha az abban az időben volt inkább mikor nem volt épp senkim :)
2016. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
Párkapcsolatban7is volt már ilyen és reménytelen szerelemként is. Előbbinél az volt a para, hogy nem azonos mértékben voltunk jelen a kapcsolatban, utólag kiderült h szerinte kapcsolatban sem voltunk. A többit azt gondolom, nem kell magyarázni. Bár azt hiszem vénségemre ez a skillem elveszett, jobban preferálom a lángolás helyett a nyugodt, boldog szerelmet.
2016. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

4es! "Nincs olyan kapcsolat, ami elejétől a végéig problémamentes és csodálatos, ahogy olyan sincs, ami folyamatosan rossz. Hisz azt elkezdeni se szokták általában."


A szerelem nem válogat. Belédcsap és onnan kő kövön nem maradsz, bárhogy jössz ki a szerelemből, fájdalmat hagy maga után és űrt. Pesrez van, mikor az eszed is szól, hogy "Hé, ne járasd már le magad! Legalább egy kicsit tiszteld magad!" de ez nagyn halk. Szinte nem is hallod, csak egy fény villog néha vörösen az éjszakában, de a hangját nem hallod. Helyette minden olyan más, olyan szép. Rózsaszín és fehér! Már a földön sincs a lábad annyira nem vagy jelen, nem vagy racionális és beszámítható. Persze ez nem tart örökké. Nem is biztos, hogy a partner iránt érzed ezt az érzést később, hanem magáért a szerelem miatt, a szerelem érzete, az a mérhetetlen csoda és álomvilág. Mikor inkább mindig ébren lennél annyira boldog avgy. De ez csak lidércfény. A valóság fájdalmas és mikor elhessegeted a szemed elől a ködöt, ami teljesen megbabonázott, akkor szembesülsz a kegyetlen valósággal. A gonoszsággal, aljassággal, az önzéssel, és minden amiről azt hitted hogy igaz, az eltűnik a szélben, mintha sosem lett volna. Egy űr marad a mellkasodban, szinte valóban érzed, mintha kiszakították volna onnan a szíved egy darabkáját erős, karmolós kezek. És olybá' tűnik sosem lesz jobb, soha nem múlik el ez a kín.

Az idő segít. Hosszú idő, sok idő, de segít. És mikor visszaemlékezel, mintha egy álom lett volna, nem is valóság. De már jól vagy. Talán még néhányszor átéled ezt a fájdalmas szenvedést, de már tudod hogyan kezeld. És vársz valakire, aki megbecsül és nem bánt! :) :)


Számomra ez a fájdalmas szerelem!

Mikor 1000x jobban szereted te Őt, mint Ő téged!

Mikor feladod érte az álmaidat, mert ezt kérte. Majd elhagy egy újért!

Mikor ott van melletted, de nem lehet a tiéd, egy pillanatra sem.

Mikor észre sem vesz!

Mikor megaláz, mert azt hiszi megteheti és hogy te erős vagy mint a szikla.

Mikor a legnagyobb bajban magadra hagy!

Mikor nem is hallja, amit mondasz neki!

Mikor kölcsönös a nagy szerelem, de más az utatok!

Mikor el kell engednetek egymást! Örökre!

...mikor elmegy melletted az utcán és azt se tudja ki vagy!



Ui: ihletet merítek egy fontos dologhoz! Nyugi, azóta minden rendben a szerelmi életemmel! :) KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGEteKET!


A sztoritokat is megírhatjátok! Hány évesen volt? Mi volt a baj? Meddig voltatok együtt? Mennyi ideig tartott hatalmában ez az érzés?


Köszönöm!

2016. júl. 21. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!