Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exem kihasznalt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem kihasznalt, nem torodott velem es csak en futottam utana a vegen mar es megis mivel elso pasim volt 2 evig igy nem tudom elfelejteni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Annyi szenvedest okozott, sose volt erom kilepni de ő megtette 3 honapja. Arra a kapcsolatra nem vagyom ujra, soha. Megis valami vonzz hozza, hogy tudnam tultennimagam?! Nem birom latni hogy mast csokol, mikor en soha nem hasznaltam ki esallandoan a "kutyaja" voltam mert elvakitott a szerelem.
2016. júl. 27. 16:47
 1/2 Noblesse Oblige ***** válasza:
Foglald el magad valami mással. De olyan szinten, hogy ne legyen időd még rá gondolni sem. Ez lehet a munkába temetkezés, vagy új hobbi is. Pörögj és soha ne adj magadnak annyi időt, hogy rá is jusson a gondolataidból. Ha úgy érzed megint rá gondolsz, akkor tereld el a figyelmed.
2016. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. Tudom mit érzel. Az idő nagyon sokat fog segíteni a dolgon. Akard őt mindig elengedni ahányszor rosszul esik látni valakivel, vagy eszedbe jut valamiért. Mindig gondolj rögtön utána arra, hogy bár ez történt és rosszul esett, de szabad vagy és lehetőséget kaptál tőle egy jobb kapcsolatra.l neki


Később fura mód még hálás is leszel neki amiért kilépett a kapcsolatból. :)


Addig is sok erőt kívánok neked.

2016. júl. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!