Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnám elfelejteni azt a...

Hogy tudnám elfelejteni azt a barátot aki kihasznált aztán csak eldobott?

Figyelt kérdés

6-8 hónapig tartott a barátságunk. Akkor úgy éreztem tényleg igazi,minden amit mondott azt hittem igaz a tipikus "mi lenne velem nélküled" "nagyon szeretlek" "mindig itt leszek neked" duma. Aztán idővel,rá kellett jönnöm,hogy csak egy másik barátját akarta velem elfelejteni. Egyszerűen megszakadt a kapcsolatunk,mentek a viták mert hetente egyszer ha írt nekem. (A találkozás dolog személyesen elég bonyolult ebben az esetben,6 óra van közöttünk) Akkor telt be a pohár amikor közölte tanul,pasijával van és xy emberrel ezért rám nincs ideje. Pasiját és tanulást megértettem. De ez az xy ember egy olyan személy akit mindig szidott nekem,hogy érdekbarát aki csak akkor keresi őt ha más nincs. Erre tessék. Én milliószor leírtam neki,hogyha számára ennyi,akkor legyen benne egy csöppnyi gerinc,hogy leírja,vagy közölje velem,egyáltalán mi van. Elolvasta és semmi. És én érzem magam rosszul:) Egyszerűen nem tudom,hogy kéne őt elfelejtenem,iszonyatosan közel állt hozzám,így pedig,hogy kiderült végig átvert kihasznált és hazudott,mégjobban fáj.Én még mindig iszonyatosan szeretem és nem értem miért kellett ezt csinálnia.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Mit csinált?



2014. szept. 16. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy fogd fel végre, hogy egy szar alak és kihasznált és nem ér semmit a barátsága, nem éri meg, hogy miatta TE keseregj és neked legyen szar kedved miatta! Fordíts energiát azokra, akik megérdemlik.
2014. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt lehet, hogy csak később fogod megérteni, de teljesen normális, hogy az életed során emberek, kapcsolatok, barátságok változnak, és csak egy bizonyos időszakra szólnak. Arra az időszakra volt rád szüksége, fogd fel úgy, hogy segítettél neki átvészelni azt az időt, és lépj tovább.
2014. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!