Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés
Azért írok ide mert elég depressziós hangulat tört rám az este. Azon rágódok állandóan hogy az elmúlt 6-8 év az életemből a saját tévképzeteim és hazugságaim miatt semmit sem értek. Felépítettem kifelé egy embert, aki teljesen hétköznapi, férfias és normális. Belül viszont gyötrődöm, mert egész életemben a legjobb barátomba voltam szerelmes, úgy hogy pontosan tudom, legalábbis évek óta, hogy soha nem lehet köztünk semmi... a legjobb barát kifejezés is csak részemről igaz, ő inkább csak egy régi haverként gondolhat rám. viszont én a saját hülye világomban róla is felépítettem egy olyan képet amilyennek csak szeretném őt látni, valójában már rég nem is olyan, talán soha sem volt. de mégis a közelségére vágyom, arra hogy kedves legyen velem. és így múlnak el az évek, senki mással nem foglalkozok. örökké csak rá várok, a legapróbb kedvességére, ami életben tart még.

2016. júl. 28. 01:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv az elme csapdájában.


23/F

2016. júl. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeretnél valakit. Ő épp a közeledben van. Ezért most akkor ő lesz olyan akit szeretnél. Lehetne ez a szomszéd kutyája is. Ezt fogd fel. Barátok pedig már nem lehettek... Az még ok, hogy az ilyen fiú-lány barátságban valaki vagy mindketten elgondolkoznak egyszer, hogy milyen is lenne együtt vagy milyen lenne lefeküdni vele. Az a szint ahol te vagy, az már visszafordíthatatlan és végleges. Nem lehettek barátok. Beszéld meg vele, és őszintén mondj el mindent. Honnan tudod hogy nem szerelmes beléd??????? De komolyan!... Akkor meg happy minden. Ha pedig nem, akkor pedig fogd fel, hogy így éveket cseszel el a fiatalságodból, boldogságodból... Kell ez neked??
2016. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy szerelmes vagy belé de négyszemközt és akkor kiderül hogy szeret e vagy eggyáltalán nem foglalkozik veled!Addig csak gyötrődsz és magadat kínzod vele !
2016. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!