Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valakibe senki sem szerelmes?

Figyelt kérdés
Én ebben a cipőben járok, egy lány sem szeretett soha. Nagyon rossz érzés, főleg úgy, hogy romantikus típus vagyok...MINDIG viszonzatlanul voltam szerelmes. :( Szerintetek volt olyan lány valaha is, aki belém szeretett, valamint lesz, aki majd belém fog szeretni? Mert én úgy érzem, hogy nem. 20/F

2016. júl. 28. 09:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

46 %-os! Te annyira sekélyes vagy, hogy el nem lehet mondani, ráadásul ontod a baromságaidat.


Lehet,hogy némely nők nem szeretik a romantikát, de a többség igen. Nézz már szét az oldalon, hány nő panaszkodik, hogy a párja nem viszi sehová, soha nem figyel rá, se egy virág, se egy szép szó.

Vagy neked mi a romantika? Mert nekem nőként az odafigyelés, a kedves szavak, olykor egy-egy szál virág, meghívás egy könnyed vacsorára, ahol lehet beszélgetni, stb.

Elárulom, hogy 160 centi magas vagyok, a párom pedig 168 cm és hatalmas egyetértésben élünk már sok éve. Na ennyit a centikről.

2016. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"Nézz már szét az oldalon, hány nő panaszkodik, hogy a párja nem viszi sehová, soha nem figyel rá, se egy virág, se egy szép szó."

Igen, és mégis vele maradnak. A romantikus, kedves srácoknak pedig panaszkodnak róla, mert ők a legjobb lelki szemetesládák.


"Elárulom, hogy 160 centi magas vagyok, a párom pedig 168 cm és hatalmas egyetértésben élünk már sok éve."

Messziről jött ember azt mond, amit akar.

2016. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem, hogy miért vágyik mindenki a nagy szerelemre, mitől olyan vágyott dolog ez.

Ha objektíven nézitek, igazából a nyomor egyik alappillére. Pont olyan, mintha bedrogoznának egy fontos vizsga előtt, amin a diplomád múlhat.

Miért preferáljuk a józanságot egy vizsgánál, ha az élet fontos döntései előtt meg áhítjuk a tudatmódosított állapotot?

2016. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

46 %-os! Persze, majd rakok ide ki neked egy fotót magunkról.:) Ha akarod, elhiszed, ha akarod nem. Semmi előnyöm nem származik a hazugságból.


Csak annyit tennék még hozzá, hogy a nőknek is fontos a férfi külseje, de nem annyira, mint a férfinek a nő külseje. A nő hosszabb távon sokkal jobban értékeli az őszinteséget, szeretetet, azt, ha biztonságban érzi magát a férfi mellett, ha a férfinak vannak céljai, kitartó, megbízható.

2016. júl. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
#14 Erre csak annyit tudok mondani, hogy elnéztél valamit, mert ez nem a humor rovat :)
2016. júl. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy létezik, bár nem tartom túl valószínűnek. Mi van az életed többi részével? Egyetemista vagy, dolgozol? Van hobbid, barátaid? Kimozdulsz néha, hogy egyáltalán esélyed legyen új embereket megismerned, meg úgy alapjáraton élvezni az életed? Egy kiegyensúlyozott kapcsolat enyhén szólva nem rossz dolog, de ha önmagadban teljesen boldogtalan vagy, akkor nem azzal kéne kezdeni az egyenesbe jövést.

A magasságod lehet nehezítő tényező, de messze nem kizáró ok. Sok picike lány van, akiknek a 172 centi teljesen ideális.

2016. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok én az egyetemhez, idén sem vettek fel. Két éve ballgtam a gimnáziumból, azóta kisebb-nagyobb szünetekkel dolgozok. Nem szoktam kimozdulni, oké, ez is beszűkíti a lehetőségeimet. De amíg suliba jártam, nem volt belém szerelmes egy lány sem. Volt ugyan egy barátnőm, de nem szerelemből jött velem össze, szerintem csak azért, hogy legyen neki valakije. Ez lejött. Szeptembertől egy képzésre fogok járni, de ahogy láttam, egy lány sem lesz a csoportban. :(
2016. júl. 28. 11:02
 18/25 anonim ***** válasza:
Miért nem vesznek fel? Nem olyan húzós az ma már, hidd el.
2016. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hobbim van, de az ún. ,,itthoni hobbi". Van 1-2 barátom, ez elég is. Nem vagyok az a nagy társasági ember.
2016. júl. 28. 11:06
 20/25 A kérdező kommentje:
Hogy miért nem vettek fel? Mert sötét vagyok. Az általam választott szakra valóban nem lenne olyan nehéz bejutni. Na, de ez mindegy is, ne offoljuk szét a kérdést.
2016. júl. 28. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!