Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti éreztetek már ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
A férjemmel elválunk és van egy közös kislányunk.November óta külön élünk és nem érdekli a kislányunk se aki még csak most múlt egy éves.Átvert engem brutálisan.A lényeg h akárki közelít felém nem tudok úgy tekinteni senkire mint azelött mintha teljesen üres lennék nem érzem a vonzalmat,dühít ha valaki nyáladzik nekem,a randikra nemet mondok úgy érzem soha nem leszek már képes bízni senkiben.Pedig nem szeretnék egyedül maradni évekre én is vágyom azokra a bizonyos pillanatokra.Valaki járt már ebben a cipőben?Meddig tart ez az állapot?Ti mit tettetek h másképp legyen?

2016. júl. 30. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy ezt érzed és nem kell tenned semmit. Magától fog elmúlni. Támaszkodj a barátaidra!

Sajnálom, ami történt! :(

2016. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első kedves próbált lenni veled. Szerintem bizos akar tőled valamit.


Vagy csak egy szimplán kedves ember.


Akkor meg főleg írj rá. :)

2016. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állandóan így érzek. :(
2016. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Voltam így igen. Nekem 4 évig tartott ez az állapot. Egyszerűen nem tudtam nőként tekinteni a nőkre, tök közömbösek voltak. Aztán egyszer csak jött valaki, aki szépen finoman elkezdett kirángatni ebből az állapotból. Végre kezdtem megnyílni, célokat látni magam előtt, szeretni... Erre jött a fekete leves, kiderült, h csak egy nagy színjáték volt az egész... Minden. És most újra ugyanott vagyok, mint előtte. Hiába tudom (meg mondja mindenki), h mit kell tennem. Cseszhetem, ha nem tudok egy nőre nőként tekinteni és nem mozgat meg bennem semmit... Akkor hiába járok em társaságba, hiába megyek el szórakozni, hiába űzöm a hobbim...attól még ugyanolyan üres vagyok...:-(
2016. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves vagyok, de nőnemű és heteroszexuális :)
2016. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos,a férjemnek is isten adta tehetsége van a szinészethez :(
2016. júl. 30. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!