Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek valaha ilyet lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek valaha ilyet lány iránt? 20/F

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt megismerkedtem egy lánnyal(19). 3 alkalommal találkoztunk nagyon jól éreztük magunkat,megkedveltük egymást és sokat beszélgettünk. Ő is mondta nekem,hogy kedvel. Aztán volt egy nagyobb vitánk és csúnyán összevesztünk. Nagyon megbántottam, ha keresem semmire nem reagál(ha hívtam,hogy találkozzunk akkor azt mondta,hogy nem akar,ha írtam neki egy szavakkal válaszolt), viszont ha lát engem állandóan figyel. Számtalanszor próbáltam bocsánatot kérni. Egyik nap azt érzem,hogy annyira hiányzik,hogy a falat tudnám kaparni, egy-két nappal később pedig haragszom meg dühös vagyok rá. Miért van ez?

2015. máj. 19. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen éreztem már ilyet,ahogy sokan mások is.
2015. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom egyfelől rosszul érzed magad, hogy megbántottad..másfelől pedig megkedvelted.
2015. máj. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert megkedvelted és hiányzik a társasága.

Nem nagyon tudsz mit csinálni, mint hogy őszintén megírod neki, hogy bánt a dolog, sajnálod és szeretnéd jóvátenni, ha megengedi. Ha erre sem reagál semmit, akkor meg el kell fogadnod és továbblépned.

2015. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"két nappal később pedig haragszom meg dühös vagyok rá."

Megnyugtatlak, nem rá vagy dühös és nem rá haragszol, hanem magadra. Csak rá vetíted ki.

2015. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!