Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem hogy a lány nem úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy a lány nem úgy érez irántam mint én ő iránta, elmondjam neki ennek ellenére hogy én mit érzek?

Figyelt kérdés

F17-L17

Mi történhet ha elmondom? Hogyan reagálhat?



2016. júl. 31. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, h milyen a személyisége. Ez elsülhet jól is, és rosszul is. A két véglet: örül neki mint állat, a nyakadba ugrik, és tök happy lesz minden; a másük véglet meg megijed tőle, és leépít a pcsába. De még e között a két véglet között is számtalan variáció lehetséges.... Nem egyszerű a helyzet! Szorítok, h sikerüljön!
2016. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A személyisége miatt szerettem bele itt a külsö nekem most másodlagos(de egyebkent szép lány) :)
2016. júl. 31. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem vidd el a budai hegyekbe piálni, itasd le, és ha elkezdi puszilgatni a nyakadat, meg azt mondja, hogy mindenedet szereti, akkor két nap múlva mondd neki, hogy lehet, hogy többet érzel barátságnál. És ha ezután kifejti, hogy ő mennyire szeret téged, tegyél úgy, mintha elgondolkodnál, majd vidd el megint a hegyekbe inni, de most te rúgj be jobban, és mondd neki, hogy szereted. Ott fetrengjetek az avarban a kutyasétáltatók között, végül kerülőúton menjetek haza.


Nekem bevált.

2016. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Elhajt, mint a magzatvizet.
2016. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni milyen viszonyban vagytok úgy amúgy, hogy nagyon közeli barátok, vagy csak ismerősök. Egyébként két verzió van. Vagy bejössz neki te is és akkor összejössz vele, vagy nem jössz be neki és akkor vagy maradtok barátok(ez a nehezebbik út), vagy kerülitek egymást. Szerintem mindenképp mondd el neki, mert ha véletlenül nem érezne úgy mint te, akkor neked is könnyebb továbblépni. Ha meg úgy érez akkor minél hamarabb kiderül és happy end!
2016. aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most nézem hogy elírtam :( a lány 21 éves. De köszönöm a válaszokat! Az eshetőségek gondolom ugyan ezek csak kisebb eséllyel lehet jól kijönnöm belőle? :) Várok még válaszokat :)
2016. aug. 1. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!