Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 év telt el a szakítás óta!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év telt el a szakítás óta! Még mindig szeretem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Minden jel arra utal hogy még mindig szeretem a volt párom,- s nem feltétlen csak a kötődés köt hozzá, ami az évek alatt kialakult,hanem a szerelem is,-amit előtte sosem éreztem. Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, pedig már számtalanszor próbáltam.

Itt nem arról van szó hogy nem lehetne más, csak egyszerűen a kettőt nem lehet összehasonlítani, feleslegesen meg nem látszolok senkit se magam mellé.

Nincs kétségem azzal kapcsolatban hogy mit érzek iránta. Minden "udvarlóban" őt próbálom keresni,külső és belső tulajdonságokat ami csak ahhoz vezetne hogy nem lenne hosszú életű a kapcsolat.

Minden kapcsolatot megszakítottam vele, nincsenek se közös képek már se tárgyak de az emlékét nem tudom kitörölni hiába szeretném.

Volt már valaki így,mennyi idő még az hogy magamban is letudjam zárni?


2016. jún. 18. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Zárd le a múltat. Mivel a szerelem lelki eredetű, ezért lelkiekben kell ezt megoldani.

Remélem tudod, hogy 1 évet elpazaroltál az életedből!!


Mi értelme ragaszkodni olyan személyhez, aki lesz..r téged? Mi értelme még mindig a múltat szeretni és nem a jelenben élni?


Tanuld meg az elengedés művészetét.

2016. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az idő megoldja. Én is szakítottam mostanában 2x is.

Az első barátnőn úgy tettem túl magam, hogy pár hónappal később jött egy másik lány, de már rajta is túl vagyok.

Nehéz mikor minden rá emlékeztet, megosztottad vele a titkaid, megismerted, sőt..még a család is elfogadta őt, aztán az egésznek vége, mintha meghalt volna. :/

2016. jún. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Volt már valaki így,mennyi idő még az hogy magamban is letudjam zárni?" => Voltam így. Igaz, kicsit kevesebb volt, mint 1 év (10 hónap), de a szakítás után (ja, én szakítottam, most nem firtatom az okát), hónapokig lelkileg-fizikailag szét voltam esve, nem ettem, nem aludtam, kb zombi voltam. Gyógyszereken és energiaitalon éltem.

Mikor valamivel kezdtem jobban lenni, voltak jelöltek, de nem találtam a helyem, és persze tudtam az okát nyilván.

10 hónappal később ismertem meg a jelenlegi párom, akkor tudtam igazából lezárni magamban azt a kapcsolatot, már nem vagyok függő, letettem mindent. És babát várok.

De előtte kb esélytelennek éreztem én is a továbblépést.

Idő... hogy mennyi, azt nem lehet tudni. És megfelelő személy. Amit szintén nem lehet tudni, mikor jön el....

2016. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az alvás probléma az nálam sem újdonság, hónapokig nagyon rosszul aludtam mostanra már úgy vagyok hogy nehezen de elalszom. Semmire nem tudok koncentrálni, hiába próbálom azt a némi szabad időm lekötni, vagy belemerülni valamibe, nem megy,ugyan oda jutok mert minden hozzá köt. Szétszórt vagyok ami a "kezem ügyébe akad", dolgomban az széthullik körülöttem,olyan mintha ellenem lenne a világ. Tudom hogy elkellene engednem csak nem érzem ezt olyan egyszerűnek.
2016. jún. 18. 20:15
 5/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Lehet, hogy egy év alatt ő is vàltozott, lehet, nem ugyanazt az embert tàlnàd meg, akit anno szerettél.

Nekem 3 èvembe telt valamikor elfelejteni valakit. Elmùlt...

2016. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*talàlnàd
2016. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem altalaban ket ev volt a "gyogyulas" ideje.
2016. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!