Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt,de én egyre inkább úgy érzem,hogy értelmetlen minden nélküle töltött nap.

Sajnos nem élünk még együtt,csak tervezzük,de az anyagiak miatt ez csak 1 év múlva valósulhat meg.

Rengeteget dolgozom,de munka közben is csak rá,és a jövőnkre,terveinkre gondolok,illetve mikor itthon vagyok,akkor sem tudom úgy elfoglalni magam,hogy ne ő járjon az eszemben.

Edzek,főzök,sütök,takarítok,olvasok,de semmi nem vonja el a figyelmem,hiányzik.

Az elmúlt 6 hónapban 15 kg-ot fogytam is.

Nagyon jó a kapcsolatunk,ahogy van időnk,találkozunk,csak van,mikor ellentétesen dolgozunk,így az miatt nem tudunk,a hétvége is sokszor munkával telik.

Viszont mindketren nagyon ragaszkodunk egymáshoz,tudjuk,ez a kapcsolat más azokhoz képest,amik ezelőtt voltak.

Mit tehetnék,hogy ne érezzem ilyen üresnek a külön töltött időt?

Más is érez így?

28/N



2016. aug. 4. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert nincs veled...


Foglald le magad, és meg van oldva a problémád.

2016. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudok tanácsot adni, mert bár én még csak 18 éves vagyok, megtaláltam azt az embert, akivel le tudnám élni az egész életemet. Majdnem 1 éve vagyunk együtt, lassan összeköltözünk, és ugyan ezzel a gonddal küzdök. Szeretném magam lefoglalni valamivel, de nem megy. Ő dolgozik, én sajnos nem tudok most nyári melót vállalni és egész nap csak tengek-lengek, semmi haszna a szünetnek, azon kívül, hogy pihenek. Vele viszont minden más, elfoglaljuk, jól érezzük magunkat, és mikor még ki sem tette a lábát az ajtón, már hiányzik.
2016. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!