Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig varnatok egy ferfire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig varnatok egy ferfire, ha o jelenleg tul elfoglalt egy kapcsolathoz, es tavkapcsolatba nem akar belemenni egyenlore?

Figyelt kérdés
Munkamanias, nokben csalodott ferfi, zarkozott, lassan enged kozel magahoz barkit is. Mas lany tudtom szerint nincs neki. Egy eve varok ra, megismertem jobban, ritkan talalkozunk de akkor mimdig szep. Csakhogy lassan haladunk es semmivel nem biztat, csak keres amikor van ideje es jol erzi magat velem. Mindig azt mondja h sok a munkaja es most nem lenne ram ideje. Nekem nagyon tetszik de kezdem elvesziteni a remenyt. Koszi.
2016. aug. 9. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

semeddig. mondjuk én alapból nem ismerkedtem olyannal(Amikor még nem volt párom), aki messze lakik. távkapcsolatba nem mennék bele.

az meg külön nevetséges,hogy túl elfoglalt és nem ér rád. hát ok, akkor ne érjen. nem beszélnék vele többet,hanem keresnék mást

2016. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Semeddig. Exem meg köztem 140 km volt, mégis kéthetente találkoztunk. Azt ne mondd nekem, hogy reggel 6-tól este 10-ig dolgozik heti 7 nap, és háromhavonta kap egy szabadnapot. 60 km kocsival nincs egy óra, de busszal is kb egy, kettőt veled tölt, az mondjuk négy óra szabadidő, kéthetente szerintem össze tudna szedni ennyit. Vagy hetente párszor átmehetne este, alhatna nálad, mehetne onnét melóba. A helyedben közölném vele, hogy ha tényleg akar téged, ideje, hogy ő is közeledjen, mert te kedveled, de úgy érzed, hogy ő inkább csak megtűr téged, és akkor keres, ha unatkozik. Aztán vagy változik valami, vagy nem, de sajnos tapasztalataimból kiindulva szerintem nem fog. Akkor pedig le kell lépni.
2016. aug. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az embernek arra van ideje, amire szakít. Nem kellesz neki eléggé. Lépj tovább.
2016. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!