Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan rendezhetném vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rendezhetném vele a viszonyom?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy már gyerekkorunk óta barátság fűz minket össze. A probléma csak az elmúlt 2 évben kezdődött. Arról lenne szó hogy a legjobb barátom szerelmes belém, ez pedig vezet pár konfliktushoz mint például féltékenységből neki áll velem veszekedni. Tiszteletben tartom az érzéseit, viszont kételkedek is benne.

Bevallom eleinte úgy álltam hozzá hogy házi nyúlra nem lövünk alapon , jobb az úgy ha ilyenbe nem bonyolódunk bele. Ha meggondolom magam ezzel kapcsolatban hogy tekintsünk el a későbbiekben felmerülhető gondoktól de ahogy várnám na ki-e bír 3 hetet szingliként mindig összejön mással. Ha figyelmeztetem se akar neki leesni holott szerintem az egyértelmű hogy "élj a lehetőségeddel!" Ezért se hiszek neki mert ismerem ,hogy szerethetne már mit tudjam én mióta ha valaki állandóan van mellette? Aztán a felfogása az hogy egyszerűbb engem eldobni mint hogy végig nézze beleszeretek valakibe s összejövök vele... De még mindig én vagyok egyedül és nem pedig ő. Kapcsolatából meg nem fogom kirángatni,belerondítani. Veszekedésekkor két hét mosoly szünet, s olyan dolgokat mond rám amiket nem tudom hogy érdemelhettem ki... Aki szeret az így támad? Mit csináljak vele?


2016. aug. 14. 18:38
 1/1 Noren1989 ***** válasza:

Shiftdel. Emberileg elég furán adjátok elő ezt az egész játékot.


26/F

2016. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!