Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 24 éves nő és egy 39 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves nő és egy 39 éves férfi közt lehet komoly párkapcsolat? Nem túl nagy ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Szerintetek összeegyeztethető a gyerekvállalás is, ha a nő még tanulni akar és karriert építeni? (max 2-3 év)

2016. aug. 17. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Én szüleim közt is ennyi év korkülönbség van,szóval nem is értem a kérdést
2016. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem . Ha a kapcsolat ki bír 6-8 évet, még akkor sem sok . Egy 24 éves csajnak kellenek évek, munkaviszony, megalapozni azért valahol a jövőt munka szempontjából (egyetem, főiskola után), aztán jöhet a család, gyerek vállalás . A pasi akkor még 45 47 . Jobb lenne előbb, de szerintem még belefér .
2016. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Vagy működni fog vagy nem.

Lehet, hogy lesz pár szép évetek aztán belebuksz.

De lehet h sokáig együtt lesztek.

Lehet, hogy minden hiper szuper lesz lesz...

De lehet h ráb**aszol.

2016. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez sok, ez egy lehetetlen küldetés....
2016. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
A két félen múlik minden, a többi csak kifogás.
2016. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajtatok múlik. Én 25 vagyok, párom csak 35, de ő már vágyik gyerekre egy ideje - igaz, én is, így megoldjuk, de ha nem így lenne, akkor az problémákhoz vezethet hosszabb távon.
2016. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sok. Generációk közötti különbségekről beszélünk itt már... És szerintem a nő szempontjából gáz. Lehet nem most még, de egy pár év múlva majd az lesz.
2016. aug. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Tudsz tanulni, dolgozni, gyereket vállalni ha a párod megteremeti az ehhez szükséges hátért. Ha tud neked takarítónőt, babysittert fizetni akkor tudsz mondjuk bejárni órákra, nem kell takarítanod - vasalnod, tudsz tanulni vagy dolgozni. De ha minden a te nyakadba szakad akkor nem tudod megoldani. Össze lehet egyeztetenj feltéve ha meg van hozzá a megfelelő eszköz, 24/39 nem sok korban
2016. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Köztetek nem lehet - felmerült benned a kérdés, elgondolkoztál, hogy talán ez sok.


A volt párom és köztem is volt korkülönbség, nagyobb ennél, de minket nem zavart. Nem emiatt mentünk szét.

2016. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező - ez tényleg rajtatok múlik (főleg azon, hogy mi miatt vagytok együtt).
2016. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!