Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolat terén ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat terén ti mennyire toleráljátok ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

Rasztahajam van, valamint szájpiercingem és tetoválásom is az egyik kezemen (ha hosszabb ujjú ruhákat veszek fel akkor nem látszik).

Szóval a kérdés adott. Nem szeretnék senki kedvéért megváltozni, csak egyszerűen érdekel :)


20/f


2016. aug. 18. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez határozza meg, kivel vagyok kapcsolatban :D a barátomnak is van orrpiercingje és tervezi a tetoválást, ráadásul biszexuális. Na bumm. Én így szeretem. :D
2016. aug. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Raszta haj, piercing nem tetszik. Tetoválás mintától és igényességtől függően.


Nem hiszem, hogy tetszene egy ilyen férfi annyira, hogy egyáltalán elkezdjünk egy kapcsolatot.

2016. aug. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok piercingem van ,szokatlan a hajam is,nekem nem hiszem,hogy barmifele gondot jelentene :) 18L
2016. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Akinek a piercing, tetkó, raszta nem tetszik, az nem fog veled összejönni, de az is lehet hogy igen. Nem ez határozza meg általában a dolgokat. Ha értékes ember vagy, akkor mindegy milyen a külsőd.
2016. aug. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Alapvetően nekem így szimpatikus lennél. Nyilván nem általánosítható dolog, de az ilyesmi stílusú emberek érdeklődési körben sokszor hasonlóak hozzám, így én ezt akár még pozitívumként is gondolhatnám, de nyilván számomra legfőképp a személyiség az ami döntő. Egyébként volt már dolgom átlagos sráccal, kopasz szakállas pasival is és tetoválásom nekem is van.

22/L

2016. aug. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
barátom rasztát akar, amíg tiszta addig támogatom. A tetkó attól függ hogy milyen, van ami nagyon tetszik, van ami kevésbé, de ha amúgy tetszik az illető nem érdekel hogy nem tetszik annyira a tetkója:D Pc szintén nem a kedvenc dolgom, nem tudom csókolódzásnál hogy működik pl, még sose volt piercinges barátom, de amíg nincs túl sok és nem úgy néz ki a szád mint egy ketrec addig elviselhető lenne gondolom.
2016. aug. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tolem nagyon tavol all ez a stilus, meg munkabol, eletvitelbol kifolyolag sok helyen meg kell jelennem, ahol hat finoman szolva is azonnal leirnanak ha egy raszta haju, piercinges sraccal allitanek oda, szoval en nem toleralnam, bar jobb kifejezes az hogy el sem jutnank odaig hogy toleralnom kelljen. De ettol fuggetlenul biztos jo ember vagy, es biztos van aki illik hozzad es imadna ezeket rajtad:)
2016. aug. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nemrég volt itt az éves raszta buli. Ahogy látom, van, nekik is barátnő:) Szóval, nem rosszabbak mint mások.
2016. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Tetoválás, piercing, raszta haj. Ehh. Ezek külön-külön is azt mondják el rólad hogy egy komplett idióta vagy, így együtt meg konkrétan szervdonornak se lennél jó. Pozitív irányban kitűnni a tömegből csak sok munkával és komoly teljesítménnyel lehet; amit te csinálsz az egy pofon adása a szarnak.
2016. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem bejön mind. Külön-külön is, egyben is.


Nekem is volt orrpiercingem, tetkóm is van, a hajam meg brutálisan göndör, szal ha 2 napig nem msosm, kb magától rasztába vágja magát. :D

Biztos van lány, akinek ilyen stilussal nagyon is be fogsz jönni. Szerintem örülj beki, hogy ilyen "rétegember" vagy, így legalább elkerülbek a tucatpcsák. ;) sok sikert! :)

2016. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!