Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretnék komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék komoly kapcsolatot, meg szerelmes lenni! Írnátok róla, hogy milyen?

Figyelt kérdés
Van egy problémám, amit előbb le kell küzdenem, addig sajnos nem fog menni semmilyen kapcsolat, még sosem volt barátnőm, de már nagyon vágyom mindenféle dologra! :)

2013. aug. 1. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
szar :D szakítasz aztán iszol mint a lovak meg minden. :D
2013. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Hevesebben dobog a szíved, ha a közelébe vagy, esetleg zavarba jössz, csak rá tudsz gondolni.Elalváskor és ébredéskor is Ő az első gondolatod.

Rossz nélküle, mindig mellette szeretnél lenni, más dolgok eltörpülnek, a problémák és hétköznapi kellemetlenségek, mert ez az érzés ott van és a többi nem is számít.

Nekem ilyesmi, de ezt nem lehet leírni úgy, hogy teljesen átjöjjön. :D

2013. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Mindig rá gondolsz, úgy izgulsz, hogy majd összepisiled magad amikor találkozol vele. Szeretsz a közelében lenni, mindent szépnek látsz rajta még akkor is, ha mások nem. Arról álmodozol, hogy nagyon sokáig vele maradsz, stb.

Majd ő közli, hogy csak barát vagy és összejön valami sráccal te meg teljesen összetörsz.

De amíg tart az tényleg nem rossz.

2013. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. ez aztán pozitív hozzáállás, de attól, hogy te megjártad, még nem kell ráragasztani a pesszimizmusod.:D
2013. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát igen... sejtem milyen lehet :)

Volt, hogy már vonzódtam valakihez, de nem teljesedhetett ki a távolság miatt, úgyhogy őt elfelejtettem szerencsére :/

2013. aug. 1. 00:56
 6/9 A kérdező kommentje:

Amúgy pár apró dolgot tudnátok írni, ami egy komoly kapcsolatban van, és az nagyon jó? Csak kiragadni dolgokat...

Mert a szerelem érzését sejtem milyen... de milyen ha van egy párotok?

2013. aug. 1. 01:02
 7/9 Banderasz094 ***** válasza:
Speciel az hogy,már csak szimplám oda megy hozzád és ugy megcsókol bes*arsz :D De óvatosan ám! Vannak nagyon nehéz időszakok,főleg ha hosszú ideje eggyüt vagy vele,speciel én,3éve vagyok barinőmmel,most nagyon gyetra az egész mert rájönnek ien "női ideg bajok" és ennyi,elvan rontva a pillanat :D
2013. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elmondom milyen ha elhegedülöd nekem a citrom ízét. Kb mindkettő ugyanannyira egyszerű!
2013. aug. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Érdekes... a 7. mégis tudott írni valamit... :)

Köszönöm neki!

2013. aug. 1. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!