Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek előny vagy hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előny vagy hátrány az alábbi kérdés egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kedvesemmel nagyon hasonlítunk mind emberileg (habitusban), mind érdeklődést tekintve. Szerinte ez nem feltétlenül jó, én meg azt mondom ennél jobb kezdőpont aligha ha adódhatna. Mit gondoltok, fontos, hogy eltérő karakter legyen az ember társa vagy sem?
2016. aug. 20. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak előny lehet. :) Már nem egy olyan kérdést olvastam, ahol a pasi és a csaj különböző személyiségűek voltak, ezért nem találtak érdekesebb közös programokat.
2016. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem js előny. Kevesebb lesz a nézeteltérés és jobban ki tudjatok ismerni egymast, hisz hasonloak vagytok es magatokból indultok ki. :)
2016. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a jó, így nem lehet egy univerzálét állítani.


NEKEM az a jó, ha van közös érdeklődés és valamennyire hasonló habitus, de egyébként telejesen más karakterű emberek fognak meg, mint amilyen én vagyok.


Szóval szeretem, ha hasonlóan outgoing valaki mint én, mert az is zavaró, ha valaki túlságosan erölteti rám azt, hogy kimozduljunk, de az se jó, ha valaki semmiben sincs benne és nem tudom mellette kiélni magam.


De én higgadtabb embereket választok magam mellé, ami ugyanúgy habitus kérdése.


De ha vannak más hobbijaitok is, akkor mindig lesz téma, kicsit ki is nyalhat a világ körülötted, stb.:)

2016. aug. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten előny.

Csak a fizikában működik az ellentétek vonzása.

A párkapcsolatoknál viszont pont fordítva, akkor lesz hosszútávú a dolog, ha van elég közös pont.

Ha több az ellentét mint a hasonlóság, akkor nem lesz tartós.

2016. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előny.
2016. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előny
2016. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!