Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valamit elrontottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés

Még próbálom felvázolni a helyzetemet röviden.

Van egy nő aki első látásra belém szeretett eleinte kicsit taszított a dolog és közömbös volt számomra. Viszont nem adta fel és így fél év után elkezdett bennem valami érzelem kialakulni és mostmár ott járók hogy tiszta szívemből szeretem. De mintha valami elrontottam volna,már nem olyan ragaszkodó még kicsit közömbös.. Lehet hogy túl sok érzelmet osztottam meg vele és már nem érzi hogy küzdenie kell èrtem vagy esetleg túlságosan nyeregbe érzi magát. Segítsetek valami ötlettel vagy ha van tapasztalatotok ilyen téren kérlek oszátok meg velem

(Elnèzèst a helyes írásért de telefonról sietve írtam)


2016. aug. 21. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyanról esetleg, hogy KOMMUNIKÁCIÓ hallottál már? Nem tőlünk kéne várni a nagy csodát, hanem leülni szépen vele és megbeszélni a dolgokat!


Ilyen egyszerű. :)

2016. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hívd el randira légyszíves, akkor még lehet lesz valami is belőle.. de ne facebookon!
2016. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!