Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, elrontottam. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, elrontottam. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Előre is bocs, hosszú lesz.


Szóval együtt éltem egy sráccal, nagy volt a szerelem, mikor költöztünk. Közel 3 éven át tartott, minden szép és jó volt, aztán elkövettünk mindketten sok buta hibát, és mikor már partner lett volna abban, hogy megoldjuk, én elfordultam tőle, szakítottunk. Ez volt lassan egy éve.

Közös a munkahelyünk, jó barátságban maradtunk. Szépen mentünk szét, egymást ölelve bőgtünk, hogy nagyon elrontottuk.

Most újabban kezdem azt érezni, hogy meg kellett volna próbálni, hogy nála jobban soha senkiben nem fogok bízni. Ő volt és ő maradt a legjobb barátom, nála csak édesanyám tud többet rólam, és ő sem minden téren. Vele képzeltem el az életem és a környezetünk is azt hitte, mi egymásnak vagyunk teremtve. Közös gyerekeket akartunk, hosszú távú terveink voltak.

Utólag tudom, olyanon mentünk szét, amin nem lett volna szabad, és félek, ő volt az, akit nem lett volna szabad elengedni.

Szerintem ő sincs túl rajtam, viszont bántani nem akarom. Édesanyám szerint melegítve csak a káposzta jó, habár ő saját fiaként szerette.

Igaza van, és hagyjam, legyünk túl egymáson és felejtsük el, vagy próbáljam meg visszaszerezni?

23n



2015. okt. 22. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha szakitas utan is dugtatok akkor azt nem neveznem szakitasnak.
2015. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismét egy olyan történet, ahol a büszkeség erősebb volt....legalább is én ezt érzem...

Nagyon fontos: a büszkeséget soha nem szabad az érzelmek felé helyezni, mert akkor boldogtalan lesz az életed.

Azt hiszem, ezzel megválaszoltam a kérdésed, és egyben tanácsot is adtam.

2015. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mondd el ezt neki így ahogy érzed. őszintén. ne idegenektől várd, hogy megoldják, ez a kettőtök dolga.
2015. okt. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyes, az egymás karjában úgy értettem, hogy egymás vállán sírva. Nem értünk egymáshoz szexuálisan, mióta szakítottunk.

Köszi szépen mindenkinek!

2015. okt. 22. 22:15
 5/7 mikeXxX ***** válasza:
Szépen hangzik ahogy le írod én mint férfi ha így van ahogy írod örülnék neki biztosan !
2015. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért beszéljetek még erről!
2015. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy olyasmi miatt mentetek szét, ami miatt nem kellett volna, mondd meg neki mit érzel!
2015. okt. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!