Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jó ötlet az, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet az, ha a szülinapján mondom el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki hónapok óta tetszik nekem, és ilyen erőteljesen egy lány iránt sem éreztem még. Az utóbbi 1 évben egyre többet beszélgettünk meg 10 éve ismerem mert általános elsőtől nyolcadikig osztálytársak voltunk meg egy csoportba járunk táncolni és nagyon szerelmes vagyok belé. Sokat beszélünk csak félő, hogy a barátzónában ragadok meg. Úgy gondoltam, hogy a szülinapján elmegyek hozzá egy szép csokor virággal és elmondom neki, hogy mit érzek iránta. Szerintetek ez jó ötlet? Még nem volt kapcsolta neki sem és nekem sem. Teljesen új szitu lenne.

Véleményeket vagy esetleges ötleteket várok.

Előre is kösz, 16/F



2016. aug. 22. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez k**va aranyos!


Végre egy tini, aki nem a bugyikat számolgatná, aki nem strigulázna, hanem gőzerővel úriember ilyen fiatalon! Hajrá haver! Ha lekoppint is úgy gondolj magadra, mint a férfiak hősére!!!


RESPECT!!!

2016. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Igen,jó ötlet.

És ha netán elutasít,akkor is maradj ilyen virágos-személyesen elmondós,mint fészbukon megjelölős “szia,jól nézel ki,randizunk“ típusú férfi!

Majd írd már meg,mi lett!

Nagy kalappal!;)

2016. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez szép és bátor dolog ha egy csokor virággal egyenes gerinccel a szeme elé állsz és elmondod neki az érzésed. Ha jól sül el akkor gratulálok, ha nem akkoris nyugodt lesz a leliismereted, hogy legalább megpróbáltad nem tolakodóan a kezdeményezést!

Sok sikert :)

2016. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nőként bele merek ugatni, de azért nem ártana legalább pár jel, hogy ő mit érez irántad... Mert ha ő tényleg csak barátnak tekint, akkor rettentően meghatódik, de még inkább zavarban lesz.


Talán egy fél fokkal jobb lenne, ha a szülinapja alkalmából meghívnád pl. egy romantikus vacsorára. Nem kell nagy dologra gondolni, hogy 30 ezret otthagysz egy étteremben, ha elhívod piknikezni este, az is pont elegendő. Ott is odaadhatod neki a virágot, nem a csokor mérete a lényeg. (Csak celofánba csomagolt egy szál rózsa ne legyen!) Aztán beszélgettek, kicsit közeledsz felé, megfogod a kezét, megsimogatod az arcát, udvarolsz, stb... Ha nem húzódik el, és nem állít le, akkor nyugodtan előállhatsz a nagy vallomással.

Ha elhúzódik, akkor mondj neki annyit, hogy nagyon kedveled, és mindig is bírtad, de nem akartál tolakodó lenni.

Így biztos, hogy a barátságotok megmarad.

2016. aug. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amit az ut9lsó ír, az már kicsit túlzás. Ezt hajtsd végre, amit te kitaláltál. Legyél kedves mellé és derűs, ha pedig nem jön össze, akkor is tökös csávó vagy! Minden elismerésm! :)
2016. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!