Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik megszakítással védekeztek? Nem lettetek terhesek?

Figyelt kérdés
Én így védekeztem kb 2 évig és nem történt semmi.

2016. aug. 23. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor örülj neki :D
2016. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
PCOS-em van, ezert vagyok kicsit "bátrabb"
2016. aug. 23. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Leírták már vagy 1000x, de akkor most leírom én is.

Olyan nincs, hogy megszakításos védekezés. Megszakításos szex van, és az kb. olyan, mint az orosz rulett.

2016. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
nem tudom mitől lenne orosz rulett, mi már 5 éve így csináljuk. egyszerűen érezni kell hozzá a határokat és fegyelmezetten betartani, ennyi.
2016. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Pearl-index szerint (ami azt mutatja, hogy a 100 nő közül, akik egy éven keresztül használják az adott fogamzásgátló eszközt, hányan esnek teherbe) 100 nőből 35 lesz terhes a megszakításos közösüléssel történő "védekezés" során! Óvszerrel ez a szám 3-4, fogamzásgátló mellett pedig 0,1-0,5. Szóval ennyire biztonságos!
2016. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez egy nagyon összetett dolog, hogy kinél működik és kinél nem.

Egy férfi ismerősöm 5 évig ezzel védekezett a volt barátnőjével és semmi gondjuk nem volt vele. A másik barátnőjénél már 1 év után jött a baba. Nem csak azon múlik, hogy ki mennyire érzi, mikor jön az ondó.

2016. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Képzeljétek el: szedtek X gyógyszert, amiről tudjátok, hogy fogyatékos gyereketek lehetne vagy abortusz a vége. Megszakítással védekeznétek ennek tudatában, vagy választanátok egy biztosabb módszert? Naná, hogy nem az ugrabugra, hanem a tabletta, óvszer, petevezeték lekötés jönne szóba.


Akkor védekezési módszer? Nem. Szimplán az esélyt csökkenti 85%-ról 35%-ra, ha nem gond, ha esetleg következő hónapban nem jönne meg...

2016. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Négy év alatt nem lettem terhes.
2016. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elsőre sikerült így teherbeesni.

Pedig a hasamra ment el, időben kivette, nekem meg endometriózisom van. Elvileg meddőséget is okoz...

Gyakorlatilag egyszer nem volt otthon gumi.


Nagyon szép kisfiú lett, igazi szerelem gyerek. :)

A kislányunk 7 hónap próbálkozás után jött össze.


Szerintem abszolút a szerencsén múlik, hogy lesz-e belőle baba.

Ha gond lenne egy terhesség, ne csináld!

2016. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!