Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek barátnőm szeret és én is nagyon őt de tegnap elmondta neki mennyi sok fiúja volt előttem akivel le is feküdt. Nem tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szerelmünkben valamikor nem őszinte . Amikor elmondta a sok fiúkat azt mondta hogy hogy ha szakitani akarok vele akkor ne szenvedjünk . Fályna neki is de majd elfelejti .


Most mit tegyek hogyan tovább ????



2016. aug. 25. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az a sok? Amúgy én ezen azért akadnék ki, mert nem akarok róla tudni. Valamikor jobb a tudatlanság.
2016. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Elfogadod, nem fogadod el, hogy a barátnőd egy átjáró ház volt, talán lesz is. Elfogadod, akkor többé ne említsed.
2016. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerelmes érzéseiben nem őszinte, akkor talán ott a válasz abban.
2016. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hogy jobb lenne befejezzem
2016. aug. 25. 13:45
 5/16 A kérdező kommentje:
Teljesen tanácstalan vagyok . Szeretem és remélem hogy ő is
2016. aug. 25. 13:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Mennyi az a sok??hany eves??mióta vagy vele es miert csak most mondta el????
2016. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
19 éves. kb hónapja vagyok vele . Szerintem nem merte elmondani 9 éves korában már fiúval volt, drogozott ivott
2016. aug. 25. 13:59
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
9 évesen? drogozott, ivott? Erősen elgondolkoznék rajta, hogy inkább otthagynám. Szerintem a jövőben sem fog tudni élni zökkenőmentes életet.
2016. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
pont ez az
2016. aug. 25. 14:01
 10/16 90-ben született F.. ***** válasza:
59%

Engem inkább az foglalkoztat, hogy miért érdekel téged a párod múltja ennyire?


Azt nézd, hogy most milyen és veled miként viselkedik. Nem vagytok idősek, tehát nem is életed párját választod ki most.

Azért megszakítani egy jó kapcsolatot, mert korábban csinált olyan dolgokat, amik neked nem tetszenek szerintem butaság.


Főleg, hogy 19 éves. Most jön majd csak elő az igazi valója. Nem szabad elítélni senkit a fiatalkori tetteiért.

2016. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!