Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Talán megbánta? Lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán megbánta? Lehetséges, hogy még keres?

Figyelt kérdés

Összejövőben voltunk egy sráccal 4 hónapig.. a tipikus az elején minden rendben kapcsolatot kell elképzelni és így is volt.. már az elején közöltem vele,hogy nem szeretnék kalandot nem szeretnék mai tipikus felszínes kapcsolatot szóval ha nincs komolyan szándéka megértem, de keresgéljen máshol.. azt mondta komolyan gondolja velem mégis kiderült,hogy megcsalt és azt mondta azért mert a volt barátnője megcsalta és megfogadta,hogy nem lesz hűséges most már.. és,hogy jól érzi magát velem nagyon boldog de fél belemenni egy kapcsolatba és gyáva..hát elküldtem.. ez volt másfél hónapja.


Tegnap találkoztam vele.. köszönt de én elfordítottam a fejem és nem köszöntem vissza.. állandóan engem nézett egész este ha esetleg fiú ismerősöm jött oda beszélgetni hozzám hirtelen megjelent mindig.. amikor a barátnőmmel beszélgettem odajöttek ő és egy haverja aki a barátnőmhöz ment beszélgetni és így ő velem kezdett.. kérdezte,hogy miújság hogy vagyok de mindenre túlságosan lekezelő választ adtam és nem kérdeztem vissza.. mondta,hogy tudja,hogy egy patkány.. kb ennyiben maradtunk. utána is mindig kereste a szemkontaktust volt,hogy csak megállt és nézett.. este mire hazaértünk egy olyan bejegyzésemet likeolta amit 1 hete tettem ki kb.. egy zenét.


Tudom felmerül a kérdés,hogy miért akarom,hogy egy ilyen alak keressen de a válaszom mindössze annyi,hogy soha nem kaptam bocsánat kérést amiatt ami történt.. ennyit hiányolok,hogy nem egyszer a szemembe hazudott nem egyszer hülyének nézett.. szerintetek jelentek még neki valamit vagy tényleg csak egy játékszer voltam?


Ő 22/ F én 19/L



2016. aug. 27. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Nem jelentesz neki semmit.


Nyilván van némi bűntudata, de ennek nem szabad debőlnöd. Ő az a pasi, aki előbb cselekszik aztán gondolkodik. Gondolj bele, pl a jövőben ha lesz olyan eset hogy összevesztek és napokig nem beszéltek és ő kitalálja h megcsalod minden alap nélkül, akkor fog magának valakit és megmutatja hogy visszavághat?


Nem! Tiszteld magad könyörgöm!

2016. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Meg fog csalni újra, letiltanám.
2016. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
#1essel egyetértek. Ő végig tárgyként kezelt, a fejében az a kis világ van, hogy amit ő csinált, az teljesen korrekt. Emiatt sosem fog bocsánatot kérni. Visszaengedni meg potnosan annyi értelme van, mint elszívni napi 3doboz cigit.
2016. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!

Téged büntet azért, amit más tett. "Megfogadta, hogy nem lesz hűséges." Kell még mást tudni ahhoz, hogy ne akarj tőle semmit!?

Most se kért bocsánatot. Szerinte ez így fair, hogy rajtad állt bosszút, ha már az exén nem tud. Gondolom még nem lépett túl a csajon. (Ez a 2. jó ok, hogy elfelejtsd!)


Jobb nélküle!

Facen tiltsd le, legközelebb ha összefuttok, viselkedj ugyanígy.


Megbánta? Helyes, bánhatja is.

Te tartsd magad többre annál, hogy visszaengedj egy ilyen alakot.

2016. aug. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!