Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres a srác? Megbánta az estét?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy srác,fél éve ismerjük egymást.Nagyon jól kijövünk egymással,megvan a közös hang.Sokszor találkozgattunk csak úgy beszélgetni,látni a másikat.Ha nem tudtunk,akkor webkamera..Egyszer felhívott magához,hogy nézzünk meg egy filmet.Eleinte kicsit fura volt,de felmentem.Nem volt semmi,lement a film,kommentáltuk végig,sokat nevettünk,jól éreztük magunkat,max a vállunk ért össze néha.Volt egy 2.ilyen alkalom.

Egy hete szerdán találkoztunk utoljára.Borozgattunk.Picit éreztem is,hogy jobb a kedvem.Akkor valahogy más volt.Érintések,mélyen egymás szemébe pillantások.Levette a pólóját,hogy megmutasson valamit a hátán.A háta mögé mentem és végigsimítottam az ujjaimmal,talán az ajkaim is hozzáértek.A végén feküdt a hátán az ágyban,én mellette,de nem feküdtem egészen.Fogtuk szinte egymás kezét,a combomra tette többször is,de aztán újra egymás kezét szorongattuk,játszottunk az ujjainkkal és közben késő estig beszélgettünk.

Eddig szinte minden nap beszélgettünk,volt,hogy elalvás előtt sms-t küldött.Az este óta viszont semmi hírem róla.


2011. dec. 28. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi, hogy hiányzol e neki. :)
2011. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy hiányzik e neked. :D
2011. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan. Vagy sok a gondja. De szerintem az előbbi, mert ebből tudja, hiányzik-e neked, hogy keresed-e. A legtöbb lány, vagy 10 ből 8 nem hajlandó keresni a pasit, mert szerintük ez a férfiak dolga. De ha neked annyira kell, akkor keresd meg, hívd fel. Ha nem válaszol, akkor más lehet a háttérben.
2011. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Keresd meg ha fontos neked utána meg majd látod hogy hogyan fog viselkedni.:)
2011. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Épp most írt!! :)

Azért köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!