Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tehetnék az ellen h ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnék az ellen h ne érezzem úgy 25évesen, h én már soha nem lehetek boldog?

Figyelt kérdés

Van egy nem jól müködő kapcsolatom. Igazából sztem az én hibám,mert páromtól mindent megkapok, de nekem nincs önbizalmam. De többen mondták már h nem is illünk össze igazából a párommal. Szeretjük egymást,meg mindent meg tudunk beszélni,de sztem a romantika terén nem passzolnak a dolgok. Én szeretnék többet kettesben lenni,de ő mindig közönségre vágyik, szerepelni akar,érezni azt h őt sokan szeretik. Én inkább szeretnék kettesben elbujni a világ elől vkivel. Szexet nem élvezem vele, és nem is akarom vmiért.


Már gyomoridegem van az egésztől. Egyedül nem boldogulnék a világban, úgy érzem senkinek sem kellek, nem szeretem sokszor önmagam, így nem tudok boldog önfeledt lenni. Hiába olvasok az önbizalomról,stb. egyik pillanatban jó,de másikban elkap a depresszió.

Tudom h magamon kéne változtatni,de nincs erőm,nem vagyok elég kitartó csak az álmaimban.


Párommal nem szeretnék szkítani,mert sztem lehet h társfüggő is vagyok. Persze mikor álmodozom erős, független nő vagyok,de a valóságban közel sem.

Nem hiszem h lenne olyan pasi aki annyi mindent megtenne értem mint a párom. és így szeretne. Mert tényleg nagyon szeret,és félek én rontanám el az egészet. Ha külön is mennék ő egyedül is boldogulna erős lenne,én meg egyedül maradnék,mert normális pasit nehéz találni. Nem tudom h ő mással boldog-e lenne. De 10 éve együtt vagyunk, elég pénzünk van,mégse tudtunk elérni semmit az életben. Se ház,se gyerek,se autó vagy ilyesmik. Együtt nem vittük semmire. Tudom egy kapcsolatban a nőnek kell rafináltnak lenni,meg irányítani egy férfit,de mit irányítsak.. Én jobban szeretem ha egy férfi határozott. Persze néha sprolo,de elfolyik a pénz hülyeségekre. Buli, haverok,pia. Számomra értelmetlen,és idegileg kimerítő,és egyedül sem lennék erősebb.



2016. aug. 28. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Eckhart Tolle - A Most hatalma

Eckhart Tolle - Új Föld

2016. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Loise L Hay- Éld az életed!

. Éld jól az életedet most!

Rhonda Bryon könyvek

A Titok című film

A Békés harcos útja könyv és film

2016. aug. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A problémád gyökere, hogy nem vagy szerelmes és nem is vonzódsz testileg a párodhoz. Az már mellékes, hogy lehet mással sem tudnád elengedni magad, vagy mással sem tudnád magad jólérezni. A lényeg, hogy ő mellette nem vagy jól. Persze gondolom elkap a félelem és az ájulás, ha arra gondolsz, milyen lenne a párod nélkül. Szóval csak magadon tudnál segíteni, márha egyáltalán a kérdésed arra vonatkozik, mi lehetne a megoldás.
2016. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már miért kellene rafináltnak lennie egy kapcsolatban akárkinek is? Az játszmázás, nem egyenes, őszinte viszonyulás. Figyelj, lépj le, még nem késő. Ebben a kapcsolatban nem vagy boldog, tisztán kiérződik a leírásból. De még mindig sokkal jobb egyedül lenni, mint egy ilyen destruktív viszonyban élni valakivel. Az a baj, úgysem fogod kidobni, mert erősebb a félelmed a magánytól, mint amilyen fájdalmad van most. Azt kell elérned magadban, hogy ha nem lépsz ki ebből a rossz állapotból, akkor sokkal nagyobb fájdalmaid lesznek és még boldogtalanabb leszel. Hozz létre emelőhatást.
2016. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha akarod, leszek a virtuális barát barátod....
2016. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szeretjük egymást,meg mindent meg tudunk beszélni,de


Szexet nem élvezem vele, és nem is akarom vmiért.


Már gyomoridegem van az egésztől."


Szerinted ez a boldogság záloga? Helyesen érzed; amíg nem lépsz ki ebből a semmitérő kapcsolatból, valóban soha nem lehetsz boldog.

2016. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!