Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyáva, mártír, kényelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyáva, mártír, kényelmes, szerelmes! Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

van egy élettársi kapcsolatban élő férfi, akivel megismerkedtem, barátok lettünk simán, majd kialakult valami több, de nem történt még semmi.

megismerkedésünk elején utalt már arra, hogy nem jó a kapcsolata, és agyal azon, hogyan tovább, majd hónapokon át tett hébe-hóba utalásokat arra, hogy továbbra sem jó a kapcsolata, szenved, nem szerelmes...


ezalatt az idő alattt én sajnos beleszeretettem, és vártam, hátha kilép a kapcsolatából, nem is annyira miattam, mint saját maga miatt, ha annyira boldogtalan.


ez nem történt meg, hanem a fülembe jutott egy közös ismerősön keresztül, hogy nem is akar szakítani, mert fáradtnak érzi magát az újrakezdéshez.


erre én azt léptem, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot, ő meg mondta, hogy visszavár és hiányozni fogok neki.


nektek mi a véleményetek?


1. biztonsági játékos, ki csak akkor lép ki egy kapcsolatból, ha már biztosan megvan az új zsákmány?


2. valamelyikünket talonban tartotta végig?


3. mártír alkat, aki szeret szenvedni?


4. tényleg akart tőlem valamit, csak nem volt ereje, bátorsága újrakezdeni velem?


szeretném elfelejteni, de nehéz, mert szeretem.


ugyanakkor a rózsaszín szemüveg nem homályosítja el a látásomat, észreveszem a hibáit, és zavar, hogy ennyire gyáva, kényelmes, megalkuvó, és valahogy csak elérte, hogy belezúgjak, két vasat tartott hónapokon át a tűzbe.



2016. aug. 29. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:

És mégis mire várt volna vissza ha kapcsolata van?

Nem érdemes ezen törnöd a fejed.

2016. aug. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgy értette, h. visszavár, h. lehetne köztünk valami.
2016. aug. 29. 02:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várjon vissza, ha már lezárta a kapcsolatát...
2016. aug. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a kapcsolatát szerintem csak akkor zárná le, ha én tutira meglennék már neki, ha tudná, h. én leszek a következő barátnője.

nem bír egyedül lenni, ahogy véget ér egy kapcsolata, ugrik is bele a következőbe.

2016. aug. 29. 03:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak gyenge, béna. Nem szenved még eléggé. Kár ezen rágódni.
2016. aug. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem mindegy, minek nevezzük? Egy jellemtelen alak, aki langyos vízben lubickol, közben mást/másokat szédít. Veled sem viselkedne másképp.

Őszintén, nem tudom, hogyan tudod szeretni. Nekem az ilyen "férfiakról" mindig egy magatehetetlen nyálkás csiga jut eszembe, amit megszórtak sóval. Visszataszító.

2016. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja aha majd akkor otthaggya ha "megkaphat"....

Tudod már beetettek rajtad kívül sok ezer nőt ugyanezzel a szöveggel.

Mégis mi a garancia, hogy kilép? Te ezt honnan tudod?

Ez egy jellemtelen figura aki addig nem lép kiva biztosból még a következő biztos p.inahelyzetbe be nem biztositja magát.

Nem fogja elhagyni az élettarsat persze, hogy nem valaki kell a szarosgatyája mosásához meg hogy főzzön rá és p.inat adjon neki így szegényke persze hogy nem szeretne 2 szék közül a földre esni....

2016. aug. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

még mondjatok hasonlókat, segítetek ezzel kiábrándulni belőle, köszi.

2016. aug. 29. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi barátnőjét ennyire becsüli,akkor téged mennyire fog? Majd melletted is más lányokat fog szédíteni. Változni az ilyen nem fog. Esélytelen. Ha van egy kis eszed és tartásod akkor elfelejted.
2016. aug. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!