Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha ejszaka (a koncertem utan)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ejszaka (a koncertem utan) mondom el egy nalam 4 evvel idosebb lanyak hogy szerelmes vagyok bele hogyan reagalhat?

Figyelt kérdés
En is fellepek a zenekarban.

2016. aug. 26. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha jól nézel ki akkor már aznap lefeküdhetsz vele
2016. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eggyel kevesebb rajongód lesz. Amúgy meg nem tudhatjuk, hogyan reagálna, hiszen semmit nem tudunk rólatok. Attól is függhet az egész, hogy a valószínűsíthető alkoholfogyasztás hogyan hat majd rá. Végül is ha úgy érzed, hogy ez a legjobb alkalom egy vallomásra, akkor hajrá, sok sikert.
2016. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit akarsz hallani? Hogy a bugyijába élvez, mert egy együttesben játszol?
2016. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Valaszolonak koszonom! Irok privatot!
2016. aug. 26. 21:19
 5/5 A kérdező kommentje:

1 es 3 valaszolo marhara nem ez a celom...nem kell egy kalap ala venni a tobbi ilyen sraccal, csupan annyi a celom hogy kideritsem érez e valamit ő is...

2 masodiknak meg annyit hozzatennek hogy nem szoktunk inni max egy sor..., ez is egy ilyen altalanos dolog hogy ha fiatal vagy reszegnek kell lenni... nagyon nem igy gondolkodunk...es en elsosorban nem a kulseje miatt hanem a belso ertekei miatt szerettem bele

2016. aug. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!