Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Min múlik a szerelem? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min múlik a szerelem? Az számít a szerelemnél, hogy milyen a külseje az adott embernek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 30. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Számomra feltétlenül. Nyilván nem csak ez a fontos, de szerelmes nem tudnék lenni olyanba, aki külsőre nem tetszik...
2016. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mennyire igaz ez a mondás ???? Dugni százzal szeretni 1 -et !?!?
2016. aug. 30. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

A szerelem mindenen múlik külsőn belsőn egyaránt.


Ha később kiderül, hogy csak a külseje fogott meg, akkor abóbl nem lesz szerelem csak szexre jó, de ha ugyanolyan szépnek és voónak találod belsőre is mint külsőre akkor már lehet valami.

2016. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg mindenen múlik. Például az illata a másiknak. Nem jön be, lehet bombázó, csak szexre jó.
2016. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Naná, hogy igen.


Beleszeretsz egy számodra jól kinéző emberbe. Az meg utána fokozatosan elhagyja magát, meghízik, ápolatlanabb lesz, stb. Naná, hogy csökken vagy elmúlik a szereteted iránta. Hiszen már más ember részben, mint akibe anno beleszerettél.

2016. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A szerelem inkább a külsőn múlik és több hormontól függ. Nagyobb eséllyel leszel szerelmes olyan emberbe, akinek a genetikája nagyban eltér a tiédtől. Ennek egyszerű evolúciós oka van: a genetikai állomány romlásának elkerülése.


Amíg szerelmes vagy valakibe, addig belevetíthetsz olyan tulajdonságokat is, amik meg sincsenek benne, ezért gondolhatod azt, hogy a belső tulajdonságai fogtak meg, holott azokat már te adtad hozzá.


A szerelem csupán egy "motiváció a szaporodásra" a természettől.


Szvsz.

2016. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezeket a nagy mondásokat. :) Valamelyiknek semmi értelme csak jól hangzik.

A kérdésedre válaszolva, igen a testi vonzalomnál kezdődik a szerelem.

2016. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem srácok majd szólok ha érezni fogok ilyet :D Hát hát hát :) Full őszinte leszek hozzátok nem hiszek sem a párkapcsolatban sem a szerelemben sem a házasságban . Lehet,hogy csak a szülőkből indulok ki ,de már nagyon sok éve házasok. Mind a kettő úgy gondolja,hogy már csak azért vannak együtt,hogy 64 másik 60 évesen már minek elválni. Sok veszekedés volt az életükben ,de kitartottak egymás mellett és az az úgynevezett szerelemből már nem maradt semmi. Alig bírják egymást elviselni . Talán ezért nem akartam soha megállapodni és családot alapítani . ( 34 vagyok férfi ) Lehet szégyen ,de én nem akartam soha megállapodni így ennyi idősen biztos vagyok benne,hogy azért mert láttam amit láttam a szülőktől . Elvette a kedvem szerintem. Ez a való világ nincsen happy end ez az élet.
2016. aug. 30. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt rosszul látod, kérdező. A szüleim és a nagyszüleim is boldog házasságban élnek már isten tudja mióta, és igen, még mindig szeretik egymást. A te nagyszüleid egyszerűen csak nem illenek össze, ennyi.


A kérdésedre válaszolva: a szerelemnél természetesen a külső is számít, mivel ha nem vonzódsz a másikhoz, le sem feküdnél vele... Ez logikus. De ez önmagában édeskevés. A személyiségének is meg kell fognia.

2016. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!