Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztetek olyat, hogy ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek olyat, hogy ugyan még sosem találkoztatok az illetővel, ő a lelki társatok? Olyan, aki minden igényeteknek megfelel? Minden vágyatokat hozza?

Figyelt kérdés

Mi lett belőle?

Tudom, gyerekesen hangzik, de se hülye, se tini nem vagyok... Valahogy mégis ezt érzem!


2016. aug. 30. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem találkoztatok addig ... aztán szépen megismered személyesen és meglátod mennyire konvergál a személyisége az általad kialakított képhez.
2016. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ő az, lesznek ott még meglepetések, amikor találkoztok ;)
2016. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de sajnos hatalmasat lehet koppanni, amikor végre megismered élőben. Találkozzatok mihamarabb!
2016. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk így volt. Voltak belőle koppanások is, talán kicsit "megijedtünk" egymástól az első találkozók után, de mostanra együtt vagyunk, nemsoká összeköltözünk. :)

Mi sem vagyunk már gyerekek.

2016. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvolt az elso talalka. Olyan, mintha rá vártam volna egész életemben...
2016. aug. 31. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!