Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy anya milyen lányt képzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy anya milyen lányt képzel el a fiának (feleségként)?

Figyelt kérdés
Egy visszahúzódó, tisztelettudó lányt vagy egy nagyszájú, viccelődő vidám lányt?

2016. aug. 31. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az az igazi, ha ez a két véglet egyszerre megvan egy nőben. :) Én mondjuk ilyen vagyok és tudom, hogy pl. egy baráti társaságban és "hivatalos közegben" mit illik s mit nem. :)
2016. aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ahány ház, annyi szokás. Aki a nyitottabb embereket kedveli, az inkább az utóbbi típussal jön ki jobban, aki a zárkózottabbat, az meg az előbbivel. Azért a legtöbb esetben annyi közös kitétel van, hogy a gyereket boldognak, elégedettnek lássák a párkapcsolatában. Most normál esetről beszélek, nem kavarós, féltékeny anyósokról.
2016. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Olyat, akivel boldog, kiegyensúlyozott életet tud élni.
2016. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Leginkább olyat, akit a fia szeret és fordítva.
2016. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Az én anyám a visszahúzódó, tisztelettudó lányokat kedveli. Emberenként változik. Nyilván minden normális anya jót akar a fiának és boldognak akarja látni és ez a legfőbb szempont :D
2016. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Az én anyám olyanokat, képzelt el, mutatott be, akiktől én falra másztam. Na és olyat választottam, akitől, majd infarktust kapott.
2016. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Akivel hosszútávon is boldog harmonikus kapcsolatot tud ápolni.
2016. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy visszafogott tisztelettudót, akivel el lehet viccelődni és mindig mosolyog:)
2016. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én anyám már semmilyet. Inkább azon az állásponton van,hogy az isten mentse meg tőlem őket.
2016. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyem tuti olyat akivel tud hulyeskedni. Ezen felul olyat aki mellett nem halok ehen. :)
2016. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!