Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Anya gondok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya gondok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok Felnott no vagyok.Van annyamakkal is gond,amit egyedul nem tudok megoldani,ami nagyo idegesit.ugy kezel mint egy oteves,semmit nem tudok elmenni keson este mert o eroszakos es nem enged ki.Ugy kell kimaszni az ablakomon ha nem vesz eszre.Nagyon nehez esett.Nagyon nehez esett .Gondoltam,hogy elvuszem pszicholigushiz ,egyszer beszeltem rola Neku es azt mondta h valami ni.cs rendbe vele.Dolgozok de meg otthon lakom.Mit tegyrk zakkat allandoan ?

2015. aug. 20. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
miért akar elvitetni orvoshoz?
2015. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Figyelj!Nagyon fontos: TANULJ MEG FOGALMAZNI ÉS A HELYESEN ÍRNI!
2015. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te menj pszichológushoz, mert ilyen anya mellett meg kell tanulnod kiállni magadért!
2015. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kislanykoromba is voltak vele olyan gondok h en magam szerettem es jartam is pszichologushoz.
2015. aug. 20. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogadjunk Apud vagy nem él már vagy elhagyta Anyudat, ugye?
2015. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Apam is selelytes,de anyatol atto. Is tartok ha elakarok menni este setalni akkor nwm enged hanem megut
2015. aug. 20. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg felnőtt vagy (tehát mondjuk nem 16 éves), akkor költözz el.
2015. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!