Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem azért írok hogy lepltsatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem azért írok hogy lepltsatok! 17 éves vagyok, nemsokára 18. Születésem óta van egy nagyon közeli családi barátunk, akivel pár hónapja többet érzünk egymás iránt, de ő 45 éves. Félünk mindketten a túl nagy korkülönbség miatt Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Nem mutatja hogy 45, jól tartja magát így ninéz kb 36-nak. Talán az tetszetteg benne, hogy tapasztalt, okos, gyengéd és eszméletlenül figyelmes. Gyengéd velem szemben mindig és királylányként bánik velem. Elveszíteni nem akarom de félek ettől az egész szituációtól😔

2016. szept. 2. 14:26
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
71%

csak tudd, hogy a pasi kihasznál téged, mert még kiskorú vagy, és 8 hónappal ezelőtt még inkább az voltál, és úgy randizgat veled.

egy lelkileg érett, felnőtt férfi nem tesz ilyet egy tapasztalatlan, kiskorú lánnyal, akinek persze, hogy tetszik egy idősebb ffi figyelme, és el van ájulva tőle.


de ez akkor is kihasználás, akkor is egy kiskorú elcsábítása, ha te nem annak éled meg.

neki kéne több esze legyen.


ha a válása miatt kivan, nem egy kiskorútól kéne érzelmi támogatást kérnie, hanem a saját korosztályából, de fogalmazzunk úgy, mindenképp nagykorútól.


mit akarsz tőle?!

még javában tanulnod kell, szakmát, diplomát szerezned, mire odajutsz, ő már 50 éves is elmúl.


gyereket akarsz tőle?


az érettségijét sem biztos, hogy megéri.


hagyd abba ezt a játékot, mert ez az!


felnőtt férfinak kinéző görény szórakozik a játékbabával, aki te vagy!

2016. szept. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Te aztán egy empatikus ember vagy hallod e
2016. szept. 2. 15:54
 13/50 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj kislany, nyugodtan menj a buksid utan, de itt felnott nalad tapasztalt emberektol kaptal tanacsot, raadasul olyanoktol, akiknek nem all erdekukben teged meggyozni, szoval nyugodtan veheted oszintenek a velemenyeket. Nem muszaj hallgatni rank, de majd gyere vissza 2 ev mulva es meseld el mi lett veled
2016. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 Noren1989 ***** válasza:
55%
Szerintem nyugodtan gyere vele össze. Vagy jól sül el, vagy iszonyatosan nagyot esel pofára. Mindkettővel jól jársz.
2016. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
68%
Szokásos: 17 éves korodhoz képes érett,tapasztalt,bölcs, lány vagy. + királylányként/hercegnőként bánik veled. :-)
2016. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
88%

igen, empatikus vagyok, azért írtam, amit.

de te éretlen és végtelenül naiv vagy, azért veszed támadásnak.


itt mindenki jót mondd neked, felnőtt emberek vagyunk, és téged óvnánk, de persze mehetsz a saját fejed után is.

hogy milyen butus módon viselkedsz, és hogyan használ ki téged a nagy szerelmed, arra rá fogsz jönni, de lehet, h. késő lesz.


sztem 5-10 év múlva már csak a kínos emléke marad meg, meg a kérdés "hogy lehettem ilyen hülye?!"


nem szeret, kihasznál!


ha szeretne, azt mondaná: te még kiskorú vagy, én egy másik korosztály, apád lehetnék, nem fogom elvenni az ártatlanságod, meghagylak egy korban hozzád illő fiúnak, aki mellett felépítheted a jövődet, én meg keresek egy korban hozzám illő nőt."


amit ez a pasi művel veled hatalmas önzőség: a fiatal tested, a tiszta lelked, a ragaszkodásod és istenítésed, az kell neki! elveszi belőled, amire szüksége van! ez NEM szerelem, ez róla szól, vedd már észre, kislány!


N (34)

2016. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
79%

"gyereket akarsz tőle?"


Ebből majd "véletlenül" terhes lettem.--> pasi lelép --> egyedülálló anyuka ..többit tudjátok.

2016. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
79%

Tehát a szüleid letojnak, így kerestél egy pótapukát, aki a tenyerén hordozza a kicsi királylány, hogy sose kelljen felnőni.

Az apakomplexus mond neked valamit?


A pasinak egy hamvas, zsenge test vagy.


Csodálatos kapcsolat lesz! Ketten a világ ellen!

Mert a barátaid is elfordulnak tőled. Tiszta ciki lesz vele megjelenni bárhol, mindenhol ki fognak röhögni. Gondolom nem probléma. ;)

2016. szept. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
49%

beteg lelekre vall ha egy erett elvalt gyerekes ferfi egy iskolas kislannyal kavar.

Beteg komolyan mi is lehetne a kozos tematok erdeklodes vilagnezet kozos jovo kozos celok ?

Annyira mas vilagban eltek hogy lehetetlen.

Ismered Lolita tortenetet? Vladimir Nabokov eszmeletlen jo konyv es nagyon szomoru is egyben.

kerlek olvasd el tanulni fogsz belole egyik legjobb irodalmi alkotas az idos ferfi es fiatal no kapcsolatarol

[link]

2016. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
49%

szerintem is lehet vmi. apakomplexusod, érdemes lenne egy pszichológussal beszélgetni erről.

apakomplexus nemcsak a rossz apa-lánya kapcsolatban lehet, de a jóban is.


ha vki. ekkora korkülömnség dacára is szerelmesnek érzi magát, akkor érdemes elgondolkozni, hogy mi motiválja ebben a kapcsolatban, miért fontos neki, mit kap tőle?


hogy vigyáz rád, hogy nem kell mellette talán sosem felnőni, megkapsz vmi. olyasmit tőle (minőségi idő, törődés, nagy beszélgetések, anyagiak), amit a saját apádtól nem kaptál meg?


egy szakember abban is segíthet, hogy tisztább fejjel tudj elgondolkozni a párod viselkedésén, hogy meglásd, mennyire visszás és gyomorforgató a viselkedése, hogy ne hidd szerelemnek azt, amikor használnak és kihasználnak.

2016. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!