Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem azért írok hogy lepltsatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem azért írok hogy lepltsatok! 17 éves vagyok, nemsokára 18. Születésem óta van egy nagyon közeli családi barátunk, akivel pár hónapja többet érzünk egymás iránt, de ő 45 éves. Félünk mindketten a túl nagy korkülönbség miatt Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Nem mutatja hogy 45, jól tartja magát így ninéz kb 36-nak. Talán az tetszetteg benne, hogy tapasztalt, okos, gyengéd és eszméletlenül figyelmes. Gyengéd velem szemben mindig és királylányként bánik velem. Elveszíteni nem akarom de félek ettől az egész szituációtól😔

2016. szept. 2. 14:26
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
De hogyam amikor minden nap látom? Minden nap itt kávézik nálunk. Este az első útja ide vezet és a lovardát is közösen vezetjük. 37 gyereket oktatunk egy héten... Minden délután ketten tanítjuk a kicsiket. Elszigetelnem magam tőle teljesen lehetetlen
2016. szept. 2. 20:34
 32/50 anonim ***** válasza:
76%

nem vagy ösztönlény, kezeld az érzéseidet, kontrolláld.

menj kortársaiddal ide-oda, ismerkedj korodbeli fiúkkal, és ezt add a pasi tudtára, hogy keresel vkit. a saját korosztályodból.

a lovardából nem lennél nélkülözhető? 17 évesen hogyan taníthatsz, megvan ehhez a végzettséged?

sztem átvehetné más a feladataidat, hivatkozhatnál a közelgő érettségire, továbbtanulásra.

foglald le az agyad, és neked legyen több eszed, ha már a másik a farkával gondolkozik.

érdemes lenne a szüleidnek elmondanod, majd ők tennének róla, h. kevesebbet taliz az illetővel.

2016. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Te nagyon okos vagy köszönöm a tippeket👏 lovaglásoktatáshoz milyen végzettség kell szerinted? Ahhoz hogy valakit megtaníts lovagolni nem kell egyetem sem végzettség csak gyakorlat... 4 és fél éves korom óta lovagolok. Mindent tudok teljesen az alapoktól... Ehhez nem végzettség kell hanem gyakorlat. 👌👏
2016. szept. 3. 07:30
 34/50 Költőnő? ***** válasza:
77%
Javaslatot tett, hogyan tudod elkerülni a fickót. Te meg leoltod.
2016. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig ez a korosztály volt érdekes, valahogy mindig megtaláltuk a hangot, akkor is, ha korombeliekkel nem. Éppen most dőlt be az első kapcsolatom, én 20 vagyok, ő 48. Királylányként bánt velem, minden megkaptam, elvitt Franciaországba, a házába, voltak tervei, hitegetett, hogy jönni fog a születésnapomra Pestre (másik országban él, én is ott éltem nyáron, ott ismertem meg), mert megteheti, mondta, hogy szeret, hogy milyen fontos vagyok, én pedig elhittem, hogy jelentek valamit, és aztán csak eltűnt az éterből, mint valami felhő. Nem lehet elérni, nem válaszol, még csak annyit sem képes kimondani, hogy vége van már, megalázta az egész kapcsolatunkat ezzel a gyáva dologgal, pedig azt hittem, ismerem, mindig annyira igaz embernek tűnt.

Hát ennyi. Jelenleg nem mondanám tiszta szívvel, hogy ugorj bele a dologba, nem a korkülönbség miatt, a különböző élethelyzet miatt. Neki egyszerűen nem fog fájni, ha vége lesz, te meg ott maradsz a támasza nélkül. De ennek ellenére is nagyon kívánom neked, hogy ne így legyen, és remélem, hogy ez a korosztály még nincs teljesen elcseszve, és lehet még bízni a férfiakban. Van mit vesztened, legyél óvatos, de ettől még nem kell lemondani a boldogságodról. :)

2016. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
56%
Ha annyira csak a kérdező fiatal, vonzó testére hajtana, akkor már rég bepróbálkozott volna, és meg is történt volna, mert a kérdező belement volna, hiszen szereti. Nekem sokkal inkább tűnik úgy, hogy egymás lelki szemetesládái vagytok, ami persze nem feltétlenül rossz. Te beleszerettél, ő nyilván nem tudom, konkrétan mit érezhet irántad. Ha sok bennetek a közös mind mentalitásban, mind érdeklődési körben, akkor szerintem csak sodródj az árral lesz, ami lesz alapon, és majd kiderül. Vagy nagy csalódás lesz viszonylag hamar, vagy egy ideig boldogság... utána meg valószínűleg csalódás. Bár hallottam már olyat is, hogy ekkora korkülönbséggel sokáig éltek boldogan együtt, szóval sose lehet tudni, embere és helyzete válogatja. Te tudod, hogy megéri-e a kockázatot számodra. És te tudod, hogy képes lennél-e titokban viszonyt folytatni vagy felvállalnád-e egy idő után azt kockáztatva, hogy a szüleid totálisan kiakadnak. Vagy beszéljétek meg közösen a férfival őszintén, hogy ki mit érez a másik iránt, ki hogyan vélekedik erről a helyzetről, és hogy mi legyen. Ha olyan jó a kapcsolatotok, ahogy mondtad, akkor ezt is meg tudjátok rendesen beszélni. Én kívánom, hogy boldog legyél, és így vagy úgy, de megoldódjon mindez!
2016. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
73%
Azt kihagytam, hogy mondtad, hogy anyukád lehet, hogy sejt valamit. Miből gondolod? Hogyan reagál? Akár vele is megbeszélheted, ha jó a kapcsolatotok és megértő veled.
2016. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
70%
Valld be a szüleidnek, hogy tetszik, fél perc alatt elintézik, hogy ne töltsetek időt együtt.
2016. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat😊 beszéltem vele és a szüleimmel is😊 azt mondta szeret és leültünk 4-en beszélgetni ahol elmondtunk mindent egymásnak. A szüleim nagyon megértőek voltak és azt mondták hogy csak az számít nekik hogy boldognak lássanak és kiegyensúlyozott életem legyen. Hozzáfűzték, hogy 28 éve ismerik őt és már családtagnak számít őket egyáltalán nem zavarja. Órákig beszélgettünk erről és azt mondta anya is meg apa is hogy emiatt most nem fognak másként nézni rá.

Ui.: nagyon jól esett megszabadulni ettől a tehertől és jó érzés volt hogy ennyire megértőek a szüleim.

2016. szept. 4. 02:38
 40/50 anonim ***** válasza:
33%
#39: Szerencsés vagy, hogy ennyire rendesek és aranyosak a szüleid!!! :) Sok boldogságot kívánok Nektek, remélem jó sokáig együtt lesztek! :)
2016. szept. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!