Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem azért írok hogy lepltsatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem azért írok hogy lepltsatok! 17 éves vagyok, nemsokára 18. Születésem óta van egy nagyon közeli családi barátunk, akivel pár hónapja többet érzünk egymás iránt, de ő 45 éves. Félünk mindketten a túl nagy korkülönbség miatt Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Nem mutatja hogy 45, jól tartja magát így ninéz kb 36-nak. Talán az tetszetteg benne, hogy tapasztalt, okos, gyengéd és eszméletlenül figyelmes. Gyengéd velem szemben mindig és királylányként bánik velem. Elveszíteni nem akarom de félek ettől az egész szituációtól😔

2016. szept. 2. 14:26
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
60%

Na loditottal egy szep nagyot

Egy normalis inteligens szulo elobb hivja a rendorseget mint aldasat adja egy Lolita kapcsolatra.

Egy szavad sem hiszem egyetlen egyet sem almodozol ossze vissza gyereklany

2016. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanezt gondoltam mint az előző. Most buktattad le magad. Grat.
2016. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
68%
Es azt hiszi 17 eves fejjel, h egy 45 eves ferfi szereti ot. Nem h vagyik ra, hanem szereti :D majd keresem 3 honap mulva a csalodott kerdesedett mikor szembe jott veled a valo elet
2016. szept. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
A kommentációd hidegen hagy😉
2016. szept. 5. 03:12
 45/50 Költőnő? ***** válasza:
75%
Ezt kicsit mondjuk nehezen hiszem el, hacsak a szüleid nem hippik.
2016. szept. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
81%

Roppant eletszeru viselkedes a szuloktol-nem. A csaladi barat elobb kotne fel magat egy szilvafara mintsem belemondja az ezereves baratja szemebe, h "ooo hello tetszik a lanyod akit pelenkas kora ota ismerek".


Nyilvan.

2016. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyel mar gonosz, nem tetszik neki hanem SZERETI. Szerelmes egy kifejlett lazado kislanyba, akinek az a legnagyobb problemaja, h mibol irnak ropdogat. Tok eletszeru, hisz egy sikon mozognak es csak masfel generacio van koztuk...
2016. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Mostmár egész nyugodtan leszállhattok a témáról😉 nem kell feleslegesen koptatni a billentyűzetet👌
2016. szept. 5. 13:42
 49/50 anonim ***** válasza:
55%

Hasonló szituációt tudok én is, kettőt is, igaz a csaj mindkettőben 20 éves, de a korkülönbség több, mint 20, mindkét esetben.


1. eset - A férfi egy baráti társaság tagja volt, de komolyan gondolta a dolgot, házasságot akart. Végül csak együtt járás lett egy évig. A szülők nem tudtak a részletekről.

Ez már régen történt.


2. eset - A férfinak tetszik a lány, és nem csak egy éjszakára kellene. A lány anyja jó fej és már évek óta ismeri a férfit. Jelenleg a kapcsolat csak baráti-haveri

jellegű.

2016. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy azóta mi a helyzet, egy másik kérdés kapcsán tévedtem ide.

Ezt a jelenséget apakomplexusnak hívják. Ha jól értem, írtad is, hogy apud nem nagyon van a közelben és nem törődik veled. Tehát egy párkapcsolatban keresed azt, amit apai oldalról nem kaptál meg.

Fordulj pszichológushoz (ezt a gimiben is megteheted akár a szüleid tudta nélkül is), ő segíteni fog. Ha sikerül az apakomplexusodból "kilábalni" már nem fogsz ilyen érzelmeket táplálni a férfi iránt, és minden sokkal egyszerűbb lesz.

2017. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!