Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akarom kínozni magam ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom kínozni magam ezzel?

Figyelt kérdés

A párom kicsit megbántott, ahogy elhívott vacsorázni (egy gúnyos szóval), ezért megbeszéltük, hogy eszünk otthon (külön élünk) és utána találkozunk. Azonban amikor találkoztunk, ő mégsem evett előtte és enni akart, beültünk hát a kajáldába, kért magának, kihozták, stb. Ahogy evett, nekem is megjött az étvágyam, sőt már előtte is, de mégsem voltam képes kérni egy falatot, pedig kínált is. Aztán desszertet sem kértem, pedig kívántam volna és éhes voltam. Utána folyamatosan próbált felvidítani, kiengesztelni, de rossz volt a kedvem. Valahogy elvártam volna, hogy mégis erőltesse, olvasson a gondolataimban, hívjon meg.


Szerintetek ennek mi értelme? Nem értem a saját viselkedésemet... 23L


2016. szept. 2. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Te hülye vagy b+
2016. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szent ég... :D Ne haragudj, de olyan vagy mint egy dacos kisgyerek.
2016. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ezekért patkolnak a férfiak hamarabb el!
2016. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meséld ezt így el a barátodnak, majd ha nem teszi meg, kérd hogy dobjon ki. Ezt érdemled. :D
2016. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Eleve nem értem miert ülsz be ugy egy kajaldaba hogy csak mast nézel ahogy eszik..

Ha megis éhes vagy van szád szolsz a pincernek vagy ha önkiszolgalo etterem felemeled a feneked es veszel magadnak kajat. Legyél egy kicsit életrevalobb és ne sirankozz már. Nem az ö dolga teged megetetni mint egy babát néma gyereknek anyja se érti a szavát. Azért mert te megkivantad a kajat és csak últel ott mint egy szobor ki a hibás?

2016. szept. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megérteném akkor, hogyha otthon nem ettél volna... De így, hogy ettél otthon, az első kérdés után miért kellett volna erőltesse?...


Szólj neki, hogy ezután erőltesse aztán majd az lesz a baj, hogy miért nem érti meg, hogy nem kell...

2016. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!