Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Muszáj lenne beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj lenne beleszerettem egy bizonyos férfiba, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, tökéletesen kijövünk egymással, egyáltalán nem taszít, sőt még vonzódok is hozzá, együtt lenni is nagyon kellemes vele. Nemsokára meg fogja kérni a kezem, de nem érzem azt az érzést hogy remegek ha rám néz, gyorsan ver a szívem ha a közelében vagyok, szóval ez nincs meg. Ezt akarom elérni bele kéne szeretnem. Hogyan?

Egy nő


2016. szept. 3. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez úgy erőből nem megy. De hidd el az ilyen szerelmi szívverdesés ha van is egy kapcsolat elején, egész biztos hogy elmúlik 3 év alatt! Aztán azért mennek szét mert elmúlt. Vedd úgy,hogy átugortad ezt a hormonális fellángolós szakaszt ,és van egy tökéletes kapcsolatod.
2016. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sosem éreztem még ezt a kihagy a lélegzetem, mikor meglátom érzést, ettől még nagyon szerettem az összes páromat akikkel együtt voltam idáig. Egyedül az ismerkedési fázisban volt hasonló, ami minden alkalommal elég hosszúra nyúlt ( több hónap) és interneten történt. A találkozó után teljesen lecsillapodtam, de szerintem ezzel nincs baj, ettől még nagyon szeretem a páromat és borzalmas lenne, ha nem lenne mellettem. Attól, hogy nincs szívritmuszavarod mellette még lehet erős és mély kötelék kettőtök között :)
2016. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi 8-10 kávé hozni fogja az elvárt testi tüneteket. ;)

A házasság alapja nem ez, sőt! Nálam a hirtelen fellángolás ilyen, ami max pár hétre szól, de akkor marhaság lenne házasodni.

2016. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kevesebb lányregényt olvass! (Vagy már késö?)
2016. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

butus csaj vagy, ez nem így megy, tudhatnád.


"egyáltalán nem taszít, sőt még vonzódok is hozzá..."


ez fölöttébb árulkodó megfogalmazás!!!


én soha nem járnék, pláne nem mennék hozzá vkihez, akiről az lenne a maximum, ami elmondható, hogy "egyáltalán nem taszít".

2016. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" egyáltalán nem taszít, sőt még vonzódok is hozzá, együtt lenni is nagyon kellemes vele"


És ez a pasi meg fogja kérni a kezed??? Miért fontos beleszeretni??? Csak nem vastag a bukszája?? Vagy minek élsz egy olyan kapcsolatban,amit úgy jellemzel,hogy " egyáltalán nem taszít, sőt még vonzódok is hozzá, együtt lenni is nagyon kellemes vele"???

2016. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a leírás teljesen reális,korrekt ,ami ennél több ,az már maszlag és romantikus mese habbal,ami pillanat alatt elillan és kipukkad ahogy a fellángolásos szerelmek általában.
2016. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minek hülyítetted 3 évig, ha nem tetszik külsőre? Az ilyen nőktől mentsen meg a jóisten.
2016. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó tudjátok nem is ez a baj, mert szeretem es hozzá akarok menni. De van a környezetemben olyan ember akitől ezek az érzések jelentkeznek rajtam. Miért?
2016. szept. 3. 19:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ő jobban néz ki.
2016. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!