Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti szétszednétek őket? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szétszednétek őket? ( negatív válaszok is érdekelnek)

Figyelt kérdés

Lehet csúnya dolog amit most mondok de széttudnám őket marni és megszerezni magamnak

de nem vagyok olyan csak megfordult a fejembe mivel ez az a lány aki anno kapcsolatomba is belerondított plussz utána I-vel is mikor köztudott lett "együtt vagyunk" feküdt be alá, nem törődve itt vagyok neki vagy sem. Félévembe telt vele eljutni addig a pontig.

(Aztán az I. úgy döntött azzal lesz akivel eljut az ágyba is,mert hát kapcsolat része és ott is összekell illeni... én meg várni akartam...)

És ha már randira hívott kicsit kéretem magam,aztán biztosra érzi járnék vele úgy is ott hagyná igaz paraszt dolog részéről is hogy csak akkor hagyja ott ha van más , semmi egyenesség nincs benne de mit érdekel az mellette van ha bottal se akarja megpiszkálni meg miért legyek én rá tekintettel ha ő se volt rám,csak a fagyi nyalna vissza

nem úszitanám én ellene csak azt mutatnám meg miben különbözök tőle de pont ez az ahogy erre akarok fényt vetíteni pont ugyanazt teszem amit ő tett velem, tehát semmivel sem vagyok különb

és akkor itt az a mondás hogy ha valamit megteszek az elárul rólam valamit de ha nem teszem meg holott tudnám megtudnám tenni de azzal gondot okozok akkor az is elárul rólam valamit és ez nagyon aljas dolog lenne. Aztán I. megkérdezte miért nem mondtam el milyen ez a lány, ha én ismertem, mivel ő akkor azt hazudta nekem exével békült ki csak nem tudta mi nem először találkoztunk, másik dolog meg nem az én feladatom lett volna tájékoztatni erről, harmadlagosan a pénze miatt van vele de ezt maga is megmondta anélkül hogy én szóltam volna neki.

Azóta eltelt fél év és még mindig oda vagyok érte csak mérgemben nem álltam vele szóba,véletlen futottunk össze s kezdtünk el beszélgetni megint.

Ti mit csinálnátok?


2016. szept. 4. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki gyökér ebben a kérdésben. Te is, kérdező.

Még jó, hogy nem ilyen társaságban mozgok.

2016. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én totál nem értem, amit írtál.
2016. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:

Hagyjad rájuk. Én 1x játszottam be ezt életemben, és bebizonyosodott, hogy teljesen feleslegesen.


Én személy szerint hagynám az egész idillt úgy, ahogy van, és a saját életemmel foglalkoznék.

2016. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

#2-es

Akkor nem vagyok vele egyedül. Én is elvesztettem a fonalat. 😃

2016. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek szerintem fuss neki még egyszer kérdező. Tagold a mondandódat, mert szerintem az embereknek a nagy része az első mondat után elvesztette a fonalat.

A leírástól függetlenül: más kapcsolatába beavatkozni undorító dolog, bár igaz, hogy ahol rendben vannak a dolgok, akár fejre is állhatsz, akkor sem tudsz problémát generálni. Ha pedig vannak problémák, jobb ha a résztvevő felek ismerik fel, oldják meg, vagy válnak szét saját akaratukból.

2016. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ém téged szednélek szét, láncfűrésszel.
2016. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ti i kategoria
2016. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!