Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet nála esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet nála esélyem, ha én negatív gondolkodású vagyok?

Figyelt kérdés

Ezt írta nekem:"Van egy kb 10 hanganyagom a pozitív gondolkozásról a számodra, majd elküldöm."

És aggódom h a negatívitásom miatt esélytelen hogy összejöjjünk.Mit tegyek hogy belém szeressen?


2016. ápr. 9. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha negatív vagy akkor senkinél sem. Elvárt a "hurráoptimizmus" ha máshogy nem hát tettetett módon.
2016. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén fiúk, ti összejönnétek olyan lánnyal, akiből sugárzik a megkeseredettség, a negatív gondolatok? Vonzó egy örökké búslakodó nő?


Mit vártok tőlünk nőktől, hogy szánalomból járjunk veletek, hogy jobban érezzétek magatokat? Tényleg?

2016. ápr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
# 2: Olvasd el még egyszer a kérdést és értelmezd.
2016. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2


Mondjuk érdekeln, ha ez így van akkor az ilyen negatív, pesszimista és mgkeserdett karakterek miért imádják a nők ennyire? (Piton professzor, b***s anime szerepők stb)

2016. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: értelmeztem, köszönöm. Nyilván nem csak úgy viccből küldene pozitív gondolkodásról szóló hanganyagokat az illető a kérdezőnek.


#4: Pitont én is szeretem, de csak mint karaktert. Egy ugyanolyan személyiségű férfival nem tudnék mit kezdeni. De mint karakter, ő a kedvencem a sorozatban, és hadd ne fejtsem ki, miért, elég hosszú lenne. :D

2016. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A negatív gondolkodásmód nem vonz senkit.

Nem véletlenül akar küldeni videót, ami pozitív hozzáállásra sarkall... Gondolkozz!

2016. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz. Én is hasonló helyzetben vagyok, meg akarok kapni egy nőt, aki életvidám fajta, én meg pont ilyen búvalb*szott alkat vagyok. De meg akarok változni.
2016. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!