Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolat és anyagi gondok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat és anyagi gondok, szerelemmel fűszerezve? 19f

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy elég furcsa történetet szeretnék elmondani, hátha valamelyikőtök tudna segíteni mit tegyek, esetleg már járt ilyen cipőben.

Szóval:

3 éve megismertem egy lányt a városomban volt épp, ment pestre. Megadta a számát elkezdtünk beszélgetni, de aztán mégis szünet lett a kapcsolatban nagyjából egy évig. Már egy éve napi szinten beszélünk, az utóbbi 2 hónapban heti rendszerességgel találkoztunk pesten (én mentem fel minden hétvégén). Sosem hittem hogy velem is megtörténhet de szerelmes lettem a lányba, sose voltam még,vele akarok lenni, de most jönnek a gondok. Most érettségiztem le, jogosítványomat is most csinálom, és úgy terveztem, amint megvan külföldön dolgozom (hely meg is lenne). De sajnos már nincs arra pénzem hogy felmenjek a lányhoz, és ő és én is szeretném ha együtt lehetnénk:( de egyszerűen nem vagyok olyan anyagi helyzetbe, hogy feltudjak menni most, pláne nem, hogy felköltözzek albérletbe. A lány mondja , hogy keressek munkát pesten, de érettségivel szakma nélkül:( az albérletre épphogy elég lenne a fizetésem, és sportoló is vagyok, sokba kerül a havi kajám:( egyszóval nemtudom mit tegyek!

Ez a csaj álmaim barátnője,kell nekem és belehalok ha elvesztem, de nem tudok vele lenni:( nemtudom hogy mondjam meg neki, elveszíteni nem akarom. Itthon nem keresnék annyit, hogy fenntudjam magamat tartani, és a sportban is vannak álmaim amit valóra szeretnék váltani, szóval ki kell mennem dolgozni.

Szemben áll egymással a barátnőm, és az anyagi megélhetés:( sajnos a szüleim nem gazdagok, hogy tudjanak albit fizetni vagy valami. Kérlek segítsetek

Köszi (egy szerelmes srác:( )



2016. szept. 4. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

légy őszinte, mondd el neki, h. rossz az anyagi helyzeted, de nagyon szereted, jussatok megoldásra.

ha ő jobban áll, ő is leutazhat hozzád.

az nem tetszik, h. ő elvárja, h. minden esetben te utazz, ha neki jobban megy, akkor menjen ő.

2016. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

miért mindig te utazol? a két város között fél úton miért nem lehet? így mind a ketten utaznátok. (mi is párommal távkapcsiban vagyunk 3 és fél éve, és így oldottuk meg, mert ez a legegyszerűbb!)


tényleg mondd meg neki őszintén, ha ő képtelen arra, hogy utazzon, plusz belássa a te érveidet, akkor el is felejtheted!


mindig minden megoldható, ha akarják! :)


az érettségihez és az álmaid megvalósításához egy nagy kalappal! :)

2016. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!