Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok a hülye? Bővebben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hülye? Bővebben, lent.

Figyelt kérdés

Megközelítőleg 1 hónapja vagyunk távkapcsolatban, ha lehet ezt annak nevezni. Nem találkoztunk mióta elment egy másik városba dolgozni. Egyszer egy hétvégére elutaztam hozzá, beszélünk is mindennap. Úgy érzem valahogy annak ellenére, hogy egy órát is beszélünk mindennap és ő is keres, mintha elhidegült volna tőlem. Persze lehet, hogy csak az érzés beszél belőlem, mert távol van. Mondtam neki, hogy hétvégén találkozhatnánk, de még nem tudja a programját. Mostanában, kissé változékonynak érzem a hangulatát.


Ez hogy szokott lenni? Miből lehet észrevenni, hogy már nem szeretne találkozni, illetve, hogy eltávolodott tőlem (nincs már meg a kezdeti érzés)? Szerintetek egy lány megmondaná?



2016. aug. 31. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan olyan szitu, h van vkije.

Illetva igy akar finoman lepattintani.

:(

N

2016. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy ezt így megmondaná.

Nem akarok vészmadár lenni, de ha távkapcsolatban vagytok, és az a reakciója a hévégi programra hogy "még nem tudja, hogy mi lesz a programja", akkor baj van. Alapesetben egy jól működő távkapcsolatban a párok minden egyes kis apró lehetőséget megragadnak, hogy találkozhassanak, ahogy látom ő nem ilyen. Szerintem beszéld meg vele, mert ennek így nincs értelme, hogy papíron együtt vagytok, várok egymásra(?), aztán ő találkozni se szeretne veled. 23/F

2016. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy holnap felhív munka után, én azért még várok hátha, tényleg nem tudja a programját. Ezt mondta, akkor is mielőtt találkoztunk a múltkor. Nekem sokat jelent a számomra, ezért nem akarok feleslegesen belerondítani a kapcsolatba. De azért azt mégsem kérdezhetem meg tőle így: miért nem szeretnél találkozni velem?
2016. aug. 31. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De, megkérdezheted. Legalább érzi, hogy valamit nem jól csinál, és neked többre van szükséged.
2016. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondja, hogy még nem tudja a programját, akkor húzza az időt -vagy elküld tényleg finoman...Ezért megbeszélendő!
2016. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!