Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Ismerkednétek, értelme...

Lányok. Ismerkednétek, értelmes roma fiukkal? Ha nem, akkor miért?

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
*fiúkkal
2013. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
49%
igen!
2013. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Persze h igen :)) A származás kicsit se számít :) Egyébként is nagyon bejönnek a barnább fiúk ♥
2013. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

fac kivan a sok roma kérdéssel.

1 ember teszi fel ezt?Már nagyon idegesítő

2013. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Őszinte leszek, én nem. Nyugodtan lepontozhattok, de nem fogok képmutatóskodni, pláne nem egy anonim oldalon. Nagyon sok olyan értelmes roma fiút, lányt ismerek, akinek a családja elég gáz. Én nem tudnám ezt elfogadni, azt viszont nem várhatom el tőle, hogy miattam megszakítsa a kapcsolatot a családjával. Plusz az én családom, barátaim sem fogadnák el, de elsődlegesen nekem lenne problémám ezzel. Annak a megaláztatásnak pedig nem tenném ki szegényt, hogy titkon szégyellem, és olyan jeleket produkálok, még ha nem is direkt, amiből neki is lejön ez. Van egy ismerősöm, ő egy nagyon kedves, rendes roma lánnyal jár. Szereti is őt, meg minden, viszont azt látni rajta, hogy szégyelli, hogy roma. Otthon, mikor bemutatta, a szülei finoman szólva nem örültek neki, és ő nem védte meg a lányt, hanem inkább eljöttek a szüleitől, és azóta sem vitte haza, barátoknak sem mutatta be. Mert hiába szereti, attól még szégyelli, és ez rohadt megalázó szegény lánynak. Belül, mélyen nem tudja elfogadni a srác, h roma, ezzel viszont megalázza a lányt, és pontosan ennek nem szeretném kitenni én sem a fiút.
2013. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%
Igen !!:)
2013. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

5#


Igen. Ugyanaz a személy teszi fel a kérdéseket. :)


Azért tettem fel, mert általában elküldenek a fenébe a lányok, ha meglátnak. És kíváncsi voltam, hogy ez egy ilyen általánosan elfogadott dolog, vagy van azért egy jelentős ellenzék.

2013. dec. 20. 15:30
 8/20 anonim ***** válasza:
És nem akarod abba hagyni?Mert már nagyon idegesítő.Ismerkedj roma csajokkal!
2013. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Kedves előző válaszolók!


Miért jönnek be? Tegyük fel, hogy megszeretitek és gyereketek lesz. És persze a gyereken látszik, hogy ki az apja. Ez nem riaszt el titeket?

2013. dec. 20. 15:31
 10/20 A kérdező kommentje:

9#


Szerinted nem próbálok? Bár sajnos a családom kitagadna, de lesza*nám. Egyébként a roma csajoknak se jönnek be a romák. Ha tehetik (és én is egyre többször ezt látom) keresenek maguknak egy rondább, de fehér palit.

2013. dec. 20. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!