Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ostobaság volt hinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ostobaság volt hinni, hogy egy lány meg tud változni miattam?

Figyelt kérdés

Kissé hosszúra fog nyúlni terjedelmileg a történetem,és néhány pontban picit nyakatekert. Emiatt ne rójatok meg.

Egy hónapja megismerkedtem egy lánnyal egy buliban. Már akkor megfogott külsőre. Volt benne valami extra,ami megkülönböztet valakit a többi lánytól.

Az este jól sikerült. Megismerkedtünk közelebbről,haza kísértem,és megbeszéltük,hogy másnap találkozunk.

A legtöbb ismerősöm szerint le kellett volna feküdnöm vele,ám Én szerettem volna elmélyíteni ezt a dolgot kettőnk között.Idővel akár kapcsolat...próbáltam nem egy egy éjszakás kalandnak felfogni. Szerintem ez teljesen legitim dolog. Nem egy darab húsként tekintettem rá.


A következő nap is jó volt. Viszont utána akárkivel találkoztam,ismerős,barát,volt osztálytárs,még rokon is azt mondta,hogy ez a lány mindenkivel lefeküdt már a városban. Minden héten más viszi haza bulikból,és minden pasiját agyba főbe csalta. A pultos,ahol szoktunk lenni,és ahol a lány is tölti a hétvégéig azt mondta,hogy a fél kocsma fogdosni szokta,és hogy kb az nem dugja meg,aki nem akarja.


Még ezután sem akartam hinni a pletykáknak. Úgy voltam vele,hogy annak hiszek,amit nekem mutat,és nálam mindenki tiszta lappal kezd.Senkit nem ítélek el a múltja miatt. Ha meg tud változni miattam,és szakít ezekkel a dolgaival,akkor miért ítéljem el?


Így ment a dolog egy hónapig. A vége fele kevesebbet találkoztunk,mert azt mondta így iskola kezdés előtt már tanul,jogsit csinál,és nem volt kedve bulizni vagy találkozni.

Ám facebookon mindig megjelölték képeken,ahol házibulikban volt azokban az időpontokban,ahol Ő arra hivatkozott,hogy nincs kedve találkozni.A volt pasijaival szerepelt a képeken és azokkal,akiket Ő barátoknak hív,mások olyanoknak,akikkel már lefeküdt.


Ezután próbáltam vele erről finoman beszélni,de 10 perc után kidobott a házukból,hogy akkor higgyek a pletykáknak. Azóta nem beszéltünk.


A kérdés: Szerintetek Én rontottam el,azzal,hogy bizalmatlan voltam vele egy kicsit, vagy teljesen jogosan tettem?


Én 23/f Ő 18/L


2016. szept. 11. 15:45
1 2
 1/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Balek voltál, nincs mit szépíteni. A csaj nem alkalmas másra, te meg pont ezt akartad. Sorry.
2016. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hát a város/falu K-ja. nem változik meg még akkor se a feleségül veszett... bukott projekt!
2016. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Így utólag sajnos Én is így gondolom. Pedig elég meggyőzően érvel azzal,hogy Ő már megváltozott,és hogy a komoly kapcsolatokat preferálja. Volt,hogy a nővére keresett meg,hogy kifejtse,mennyire hűséges a húga egy kapcsolatban,és hogy mennyire szeret engem a lány
2016. szept. 11. 15:54
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
55%
Tettek, apus. Azok beszéljenek, ne a rokonok.
2016. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Már onnan felejtősnek kellett volna lennie hogy elment bulizni amikor neked azt mondta "nem ér rá".


Majd idővel rájön hogy ezt az életmódot nem lehet örökké folytatni, de addig azért ne álljál fél lábon :D

2016. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egy hónap alatt egyszer sem bírtam megcsókolni,mert szerinte Ő nem tud,és nem akar beégni. Dugni viszont már 2 nap után akart.

Azt mondja a volt barátját azért dobta ki,mert minden nap elszív egy doboz cigit a csaj,meg már délután 2-kor részeg szokott lenni,és hogy neki ezt tiltani akarta.

2016. szept. 11. 16:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot tanulj meg 23 évesen az életben: az emberek alaptermészete sohasem fog megváltozni. Ő ilyen, széltoló típus pasik terén. Sosem fog megváltozni, csak heves és hosszantartó lelki fájdalomtusa után, ha majd rádöbben, hogy sehová nem vezet ez az otromba viselkedés, hozzáállás.
2016. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyjából ennyi a történet. Sajnos 1 hónap még nem elég ahhoz,hogy valakit teljes mértékben megismerjen az ember. Értelmet nyerjen a viselkedései mögött álló okokra és szándékokra. Ja és még annyi,hogy most más pasival lóg egyfolytában...
2016. szept. 11. 16:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod, valaki mondja, hogy egy "K", oké a lánynak hiszel. Viszont ha a fél város egybehangzóan ezt mondja, azért el kéne hinni. Mert 1-2 ember lehet alá akar tenni, na de a fél város? Különben, te rontottad el. Haza kisér, megdug és elfelejt lett volna a helyes sorrend.
2016. szept. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom,hogy 180 fokosan mondjon ellent a személyiségének,és homlokegyenest szakítson az eddigi életstílusával. Inkább reménykedtem,hogy tud egy kis komolyságot magára erőltetni.

Reméltem,hogy majd elkezdünk egy kapcsolatot,erre fel már abban sem vagyok biztos,hogy akart volna e tőlem bármit is.

2016. szept. 11. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!