Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez enyhe apakomplexus lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez enyhe apakomplexus lehet?

Figyelt kérdés

Imadom hogy a parom 8 evvel idosebb nalam, jol esik a figyelmessege es hogy gondoskodik rolam. Olyan nagynak es erosnek latom, mint ha egy igazi hős lenne, nem egy "atlag ember". Szeretem mikor megmondja mit es hogy csinaljak. Szeretem amikor a sok pozitiv megerositest kapom tole, a dédelgetést, a sok lelki kedveskedés mellett a kis meglepetéseket (mindig hoz egy taska csokit ha hazajon), neki akkor is a kis szepsege vagyok ha nem vagyok top formaban (ebben olyannak latom mint apát, neki is jo vagyok ugy ahogy vagyok, mellesleg kollegak voltak de ez tenyleg csak veletlen)


Ez most mi lenne?



2016. szept. 11. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

ÖÖÖ.. kislány, gondolom még kis tini vagy a felfogásod alapján, tudod te, hogy mit jelent az apakomplexus valójában, vagy csak dobálózol a szavakkal?


8 év mióta számít annak? Az, hogy valaki törődik a szeretett személlyel, az mióta az?


Majd, ha agyilag érsz még, majd megérted, hogy mekkora butaságot kérdeztél!

2016. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak boldog vagy egy férfi mellett, és ezt élvezed, ennyi :D 23/F
2016. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini elhiheted, mar reg kinottem abbol a korbol. Viszont az legtobb embernek ez mar sok mint korkuloobseg, az hogy nem mindent irtam le ide, még nem vall "gyerekes felfogasra".
2016. szept. 11. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

1. 8 év csak 20 év alatt sok

2. mit érdekel mások véleménye, hogy kinek mi a sok?

3. a te életed, azt csinálsz, amit akarsz

4. az egy dolog, hogy már nem vagy tini, de azért az légyszi nézz utána az apakomplexus fogalmának, és máskor helyes környezetben használd!

2016. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kepzeld utana neztem, normalis kerdest tettem fel, aki nem tud noralisan valaszolni csak kioktatni az inkabb maradjon csendben
2016. szept. 11. 21:15
 6/6 anonim válasza:

Képzeld el, anyukám és apukám közt 10 év van, mikor megismerkedtek anya 16 volt, apa meg 26, azóta is nagyon szeretik egymást.

A 8-10 év még nem apakomplexus. Csak meg kell találni az igazit. :)

2016. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!