Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Megver ha megtudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megver ha megtudja hogy baratom van. (Tobbi lent)

Figyelt kérdés

Apamrol lenne szo, beszerettem volna mutatni neki egy fiut tegnap de nem egybol ezzel kezdtem hoztam fel temat .

Erre ugy reagalt ahogy gondoltam, ideges lett orditott mondtam hogy csak ismerosom es azt mondta megne tudja hogy baratom van mert megver, es nemengedi hogy baratom legyen.. Igen 21evesen ne legyen senkim..mit tegyek?

Hogy mutassam be igy a csaladomnak? Anyammal is ugyan ez a helyzet nemal ki mellettem.Szakitsak baratommal ez miatt?

Mert ilyenek a szuleim?..

Segitsetek legyszives.



2016. szept. 12. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek aztán a szülők.
2016. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.so valaszolo tudom.. En szegyellem magam..nemfogok veluk foglalkozni.
2016. szept. 12. 16:33
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha dolgozol, gyujts annyit hogy eltudj koltozni. Akar baratoddal kozosen, vagy egyedul alberletbe. Nem normalis hogy 21 evesen nem engedik.
2016. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Frankó egy apád van, megverne.... költözz el amint csak tudsz.
2016. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elkoltoznek,de ha ezert megver akkor ha elkoltoznek mit csinalna velem?..

Sot baratomnak sem tudom ezt hogy mondjam el, lehet szakitani velem ezert..

2016. szept. 12. 16:43
 6/11 Rentka Gábor válasza:
80%
Nem kell velük foglalkozni. És ne hagyd magad. Szerintem a bemutatás még ráér. A jelenlegi jogszabály 14 életévet említ, és ahogy olvasom, te már 21 éves vagy. A törvények értelmében a szülőknek csak 18 éves korig van "hatalmuk". Egyszerűen csak féltenek. Megcsalt a volt barátnőm, az új barátja pedig leitatta és meg akarta volna erőszakolni. Tehát jogos a félelmük.
2016. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
Mi az h nem engedne elköltözni sem... nagykorú vagy, mész ha akarsz. És ilyen agresszív tahó mellől jobb minél hamarabb.
2016. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kiskorom ota volt idom megszokni az agressziv viselkedeset. Nemtudom hogy fogom megoldani ha erre gondolok siro gorcs jon ram..szerintetek pszichologus segitene rajtam hogy belulrol rendbe legyek? Vagy eselytelen?

Mert mar nembirom..

2016. szept. 12. 19:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy esélytelen! Mindenképp segítene, és talán még abban is tudna, hogy hogy tudnál elköltözni. De egyébként tényleg semmi joga hozzá, hogy ott tartson. Ezenkívül a családon belüli erőszak ténye sem elhanyagolható. Ha minden kötél szakad, ezze is tudsz hová fordulni.
2016. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel családon belüli erőszak miatt. Az ilyen ember ne neveljen gyereket. Sajnálom, hogy ilyen hülye apád van...
2016. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!