Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes férfiak, mit tesztek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes férfiak, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Férfiak, ha ti beleszerettek (váratlanul, hirtelen, nem tervezve) egy nőbe (aki szintén jelét adja, hogy vonzódik hozzátok, de még nem történt köztetek szexuálisan semmi, nem vagytok szeretők), de közben házasságban vagy élettársi kapcsolatban éltek másvalakival, mennyire kínlódtok, hogyan rendezitek el magatokban az érzést, és milyen jelét adjátok, hogy szerelmesek vagytok? Mennyire titkoljátok ezt a környezetetek elől?

2016. szept. 13. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
- "Szerelmes" férfiak? :) XD
2016. szept. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez már probléma. Mélyül az érzés és a pároddal szeretnél maradni, én kerülném azzal a nővel a találkozást.
2016. szept. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy nem biztos, hogy a párommal akarok maradni. A kapcsolatunk már döcög, biztosan nem szerettem volna bele másba, ha minden jól menne.
2016. szept. 13. 08:47
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es Oke, tegyuk fel elkerulod a talalkozast de attol mi valtozik? Ugyanugy fog hianyozni a no akibe szerelmes vagy, mert a normal szerelemmel ellentetben a be nem teljesultek tartanak a legtovabb(legalabbis nalam). A sztori hasonlo mint a posztere es nekem attol, hogy megszakadt a kapcsolat meg mindig eszembe jut es ugyanugy vagyom ra mint amikor meg mindennap lathattuk egymast.
2016. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szerelem párti vagyok!! Persze ha már gyerek is van, akkor talán megpróbálnám lebeszélni magam a szerelmi érzésről, ha lehet, csak hát ezt igen nehéz megtenni. Ha nem túl jó viszont a kapcsolatom a feleségemmel (pláne,ha belé sosem voltam szerelmes) vagy a párommal, akkor mindenképpen a szerelmet választanám!!!!!!!!!!!!
2016. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan nem vagyok férfi, de ha nem haragszol, nőként is válaszolok, mert nagyon is jól tudom, miről beszélsz! :(

Konkrétan a saját példámmal élve, én is jártam így. A környezetem előtt kínosan titkoltam a dolgot, de a férfival közös barátaink tuti átláttak a szitán. Én nagyon béna vagyok abban, hogy eltitkoljam az ilyesmit, elpirulok, hülyeségeket beszélek, vagy épp semmit sem tudok mondani. Én sosem kezdeményeztem semmit, és sosem mondtam meg a legjobb barátnőmön kívül senkinek.

A legkényesebb kérdés, hogy hogy rendezed el magadban a dolgot. Én úgy rendeztem el, hogy ennyi még nekem is jár az élettől, hogy valakit szerethessek, még ha nem is viszonozza/viszonozhatja. (Nem tudom, ő hogy érez, nem akarok semmit belemagyarázni.) És várok. Ha igazán szeretsz valakit, akkor tudsz várni rá, legalábbis én tudok akármeddig.

Mondjuk, azt nem bánnám, ha tudnám, ő hogy érez. Ha csak egy kicsit is szeretne, az megmelegítené a szívemet egy életre. Én például nem tudnék nőként először lépni, de ha ő megtenné, válaszolnék rá.

2016. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!