Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a szerelem? Az életembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szerelem? Az életembe érkezett valaki, akivel egy perc alatt egymásra találtunk, azóta derültek ki dolgok, amik eddig fontosak lettek volna, most ez elhalványult, vajon azért mert ez az igazi szerelem?

Figyelt kérdés
Elvált nő vagyok,akit megismertem 12 évvel fiatalabb nálam,nekem már felnőtt gyerekeim vannak,három is.Neki még nem volt családja,társadalmilag nem az én szintemen van,de nem nézek le senkit,nem azért jegyeztem meg,csak mert a külső emberek csak ezt nézik és ítélnek.Nincs meg mindene,eddig nem tartotta fontosnak,nem volt kiért,ezért is lenézik.Viszont nekem a lelke nagyon jó és szeretem.
2016. szept. 17. 22:46
 1/1 Fish1 ***** válasza:

Azt neked kell érezned, hogy szerelem-e vagy sem. De ha felteszel egy ilyen kérdést, akkor szerintem magad sem vagy biztos ebben. Az meg gáz lenne, ha ezt rajtad kívül álló emberek mondanák meg.

Ez a nem volt kiért dolog nekem elég furcsa. Ha sikereket akarok elérni, akkor azt nem mások miatt és másoknak való megfelelésből teszem, hanem saját magam miatt, hogy sikerélményeim legyenek és hogy előrébb jussak. Nekem ez kissé kifogás szagú.

2016. szept. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!