Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti szoktátok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktátok így tesztelni a srácokat? (Részletesen lent. )

Figyelt kérdés

Hogy chaten beszélgettek, és amikor ő ír utoljára, és nektek kellene válaszolni, akkor nem válaszoltok, hanem várjátok, hogy a srác írjon rátok újra valamit, meg hogy mennyi idő múlva reagál, kezdeményez ismét beszélgetést.

Vagy a lényege ennek hogy szoktátok-e ezt csinálni azért, hogy meggyőződjetek arról, hogy a srác tényleg igazán akar titeket?



2016. szept. 22. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem becsületes dolog, csak szólok.

A fiú egy idő után tudni fogja, hogy nem szereted igazán, mert akkor nem tennéd ezt vele.

2016. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Sose játszámztam így. Ha érdekelt, kerestem, és mivel ez kölcsönös volt, értelmetlen lett volna tesztelgetni. Ha éreztem, hogy egyoldalú a dolog, akkor meg hagytam, de nem azért, hogy bizonyítson, hanem mert nem érdekelt a továbbiakban.

25/n

2016. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem tesztelgetek senkit. Tegnap este beszélgettem Facebookon valakivel, és elköszöntem tőle, mert már nagyon fáradt voltam, nem vártam meg a reakcióját, kikapcsoltam a gépet, és mentem aludni, ma reggel ránéztem az oldalra, és láttam, hogy ő még írt, de nem volt több időm, majd írok, ha ráérek. Nem tesztelgetés miatt csinálom, ezer más dolgom is van, és folyton időszűkében vagyok mostanában.
2016. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ilyet utoljára talán a gimiben csináltam. Sokkal boldogabb ember vagyok és sokkal jobbak az emberi kapcsolataim, amióta felnőttem és leszoktam ezekről a játszmázásokról. 16 éves kor felett már rohadt gáz ilyenekkel szórakozni.
2016. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert utálok mindenféle játszmázást.
2016. szept. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Már kinőttem a dedóból.
2016. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Ez a felnőtt kategoria bocsi!

Az mellett hogy infantilis, nagyon hūlye játék!

2016. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Nem látnám értelmét. Gyerekes dolognak tartom.
2016. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Több exem is eljátszotta ezt.

Nem véletlenül lett az exem.

Tudod, ez kétélű fegyver ám. Túl azon, hogy az én kapcsolatról alkotott elveimmel a játszmázás tökéletesen ellentétes, ha ezt eljátszod, a srác is gondolhatja azt, hogy "nem igazán akarod őt".

A "legszebb" volt látni, amikor egyik lány barátom - szinte már testvérem - meg a pasija kölcsönösen játszmáztak. Volt, hogy a végén már egy hétig nem írtak, mert mindketten a másikat "tesztelték", aztán meg levonták a konzekvenciát, hogy a másik sz**ik rájuk. Közben meg meg voltak veszve egymásért, de ezzel a marhasággal tönkretették.

Meggyőződni valamiről nem úgy kell, hogy játszadozol az érzéseivel.

2016. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem teljesen fölösleges az ilyen játszmázgatás, és soha nem szoktam. Ha érdekel egy srác, akkor én is írok neki rendszeresen, érdeklődöm felőle, stb. Ha úgy érzem, hogy ez eléggé egyoldalú, akkor meg hagyom, ennyi. Ha pedig éppen nem válaszolok valakinek egy darabig, az azért van, mert nincs annyi időm, hogy leüljek a laptop elé beszélgetni/hogy kifejtsem a válaszom, ezért inkább megvárom, amíg egy normális választ vissza tudok küldeni vagy épp dumcsizni is van időm. Néha ez jó pár nap is szokott lenni. De előfordult már olyan is, hogy azért kezdtem el ritkábban válaszolni, mert így próbáltam leépíteni az adott srácot, miután nem fogta fel, hogy nem lesz köztünk semmi, és én nem úgy érdeklődöm iránta, ahogy azt ő szeretné.

20/L

2016. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!