Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha van egy lány, aki tetszik, de barátja van? Kikezdenétek vele vagy csak csendben meglapulnátok és várnátok a jószerencsét?

Figyelt kérdés

Sok időt próbálnátok eltölteni vele, vagy a kapcsolatáról faggatni..stb

Köszönöm a válaszokat.

L


2016. szept. 23. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Még azzal a lánnyal sem kezdek ki, aki tetszik, és még barátja sincs.

Mit akarnék egy olyantól, akinek van.


Lapulok mint az a bizonyos dolog a fűben.

2016. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Sok mindentől függ. Pl. hogy milyen az ember személyisége. Nekem két nagyobb kapcsolatom volt az életemben, mind a kettőben megcsaltak. Nem mártírkodom, rosszul választottam, elfogadtam ennyi. Emiatt bekerültem a szokásos burokba, így nem is nyitottam senki felé, mert tudom milyen rossz érzés, ha lecsapják a másik kezéről a nőt. Meg nem éreztem fairnek sem. De van olyan ismerősöm, akit ez soha nem zavart és ő amolyan túlélő módon, elhatározta hogy már csak azért is megkaparintja a prédát. Személye válogatja tényleg.


De...

Ha ne adjisten változnék, és tetszene valaki akinek barátja van és próbálom elképzelni a szituációt.... hmm.

Jelezném neki, hogy szimpatikus nekem és barátkozni akarok csak. A nők amilyen hülyék, be is veszik, hogy csak tényleg ennyit akarok. Majd miután már beférkőztem hozzá, váltanék és megmondanám neki, hogy mit szeretnék valójában tőle.

2016. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen megpróbálnám elfelejteni, és nem keresném többé, ha nem muszáj.

Akinek van barátja, az tabu. Többek közt azért, mert ha én el tudom tőle szedni, tőlem is elviszik. Akkor meg minek?! Nekem hűséges társ kell, számomra ez még mindig jelent valamit.


Nem fogok sorban állni, hogy hátha szakítanak, és akkor én jövök. Nekem is egy életem van, és nem erre akarom pazarolni. Vannak még lányok, akik bejönnek, megyek tovább. Nekem az a célom, hogy boldog, kiegyensúlyozott, tartós kapcsolatom legyen. Ha vele nem, majd mással.


Viszonzatlanul szerelmes (messziről rajongás, ok és remény nélkül) utoljára 12 évesen voltam, mikor menthetetlenül belezúgtam a nővérem barátnőjébe. Azóta eltelt több, mint egy évtized, és kinőttem az ilyeneket.

2016. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még is mire várnák? Rástartolnák. Honnan tudjam, milyen az a kapcsolat, amiben ép van. Lehet, szeretne már kilépni.

Majd megmondja, mire számítsak. Jó kapcsolatban van, békén hagyom.

2016. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miből gondoljátok, hogy titeket is meg fog csalni, ha kilép értetek a kapcsolatából?

Azért ez nem ennyire fekete fehér. Ha már az 5. pasiját fogyasztja 2 hónapon belül, akkor értem az aggodalmat, de bárkivel előfordulhat, hogy kapcsolatban van épp, amikor rátalál élete párjára.

2016. szept. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lányként ordenáré tahóságnak tartom, ha olyanra hajt rá egy pasi, akinek van kapcsolata.

A mostani páromat akkor ismertem meg, mikor az exemmel voltam együtt. Kb fél évvel azután próbálkozott be nálam, hogy vége lett annak a kapcsolatnak, csak akkor tudtam meg, hogy már régóta tetszem neki, és lépett volna, ha szingli vagyok. Addig semmi jelét nem adta. Szerintem ez a normális.

Másik "haverom" meg rám mászott, mikor tudta jól, hogy van pasim. Azóta nem beszélek vele.

2016. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
aki kapcsolatban van azzal nem foglalkozom. Kapcsolatfüggőkkel sem, akik inkább vannak egy sz@r kapcsolatban mint egyedül.
2016. szept. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem startolnék rá ha kapcsolatban van.

Konkrétan most van is egy ilyen lány. Csak beszélgetek vele de semmi különös. Állítólag szar a kapcsolata, el akarja hagyni. Én pedig várom hogy mit lép, ha kilép a szarból, fogok nyitni felé. Ha benne marad semmit nem fogok tenni.

2016. szept. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!