Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit szóltok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szóltok ahhoz, ha egy olyan lány ölel meg titeket, aki félénk, és tetszik nektek? Vagy ha olyan lány ölel meg, aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan fog esni a fiúnak, ha megölelem hirtelen? Amúgy nagyon sokat figyel, közelít felém, mellém áll, sokat nevetünk, valahogy velem másképp viselkedik, mint a többi lánnyal. Ha egymás mellett megyünk, és kettesben, akkor csendes velem, máskor pedig amikor a többiekkel vagyunk, mindig poénkodik, vagy nevetünk valamin. Lehetséges, hogy tetszem neki?

2016. jún. 17. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitívan fog reagálni :)
2016. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nem örülnék neki, ha bárki hirtelen megölelne. Személyes tér, ember... Amúgy meg a kérdés nagyon tini kategória gyanús; máshogy viselkedik veled, mint a többi lánnyal, azaz velük szokott beszélgetni, veled meg csendben van? Szerintem hármas ikreket akar vállalni veled, ha fogadnom kéne.
2016. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ne öleld meg, de pl ha kettesben mentek akkor megfoghatod a derekát, hátát, kezét... Az már elég jelzés felé hogy tettszik neked.
2016. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Velem is szokott beszélgetni, nevetünk is egy csomòt, amikor meglátjuk egymást, ès túl sokáig nézünk egymásra, akkor lesz csöndes, meg zavart.


Eltolhat magától?

Amúgy nem hosszan ölelném meg, csak hirtelen átölelnèm, így picit hozzá simulok, majd gyorsan elengedem, hátra nézek, és "elsietek" :$

2016. jún. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!