Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így belemenni? 24/L

Figyelt kérdés
Szerintem szerelmes vagyok egy srácba. Tudom, hogy én is tetszem neki, vonzódik hozzám, erősen, mert bevallotta. Én is nagyon kívánom, minden, pontosabban bármi jó lenne vele. Szerintetek érdemes lenne ebbe-abba belemenni? Nem rögtön szex, csak kisebb dolgok, mint simi, csók... Sosem próbáltam ilyesmit, még elképzelésem sincs komoly erről.
2016. szept. 25. 15:01
 1/6 fru_ ***** válasza:
75%

"Nem rögtön szex, csak kisebb dolgok, mint simi, csók.."

hát az kamasz világ.... hogy képzeled?

2016. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem menj apácának a srác meg legyen pap. :-)
2016. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, de először beszéld meg ezt vele, hogy neked még nem volt ilyenben részed. Amúgy tudja egyáltalán, hogy te is odavagy érte?
2016. szept. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
# 3 Nem mondtam el, hogy enyhén belezúgtam. Azt tudja, hogy tetszik.
2016. szept. 25. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem erdemes, mert beled urit, aztan otthagyja a naiv, szerelmes kis szivedet, ami minden tapasztalatlansagaval eszre sem venne elore az erre utalo jeleket.
2016. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fru_ ***** válasza:

#5 dehogy ürít... megmondta a Kérdező, hogy szex kizárva, csak tapizás, meg csók.

Erre kérdeztem, hogy ez két felnőtt között azért bajos

2016. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!